Kuchnia+ i David Gaboriaud gotują w Europie

2014-08-27
Francja, Włochy, Hiszpania i Portugalia – te kraje odwiedzi znany szef kuchni David Gaboriaud w drugim sezonie „Davida w Europie”, produkcji własnej Kuchni+, kanału tematycznego z rodziny nc+. Nowe odcinki serii będzie można obejrzeć na antenie stacji od 2 października.

David-w-Europie

Młody polski szef kuchni francuskiego pochodzenia David Gaboriaud powraca w nowej odsłonie swojego programu. W każdy czwartek, od 2 października widzowie będą mogli obejrzeć premierowe odcinki „Davida w Europie 2”, produkcji własnej Kuchni+. W porównaniu do pierwszego sezonu format programu uległ zmianie. Tym razem nagrywany jest w kilku europejskich krajach. Prowadzący przedstawia kulturę kulinarną oraz atrakcje turystyczne: Francji, Włoch, Hiszpanii i Portugalii. W każdym odcinku odwiedzi inne miejsce. Będą to m.in. Alpy, Liguria, Andaluzja czy Nicea i Lizbona.

W poszczególnych krajach David odwiedzi cztery lokacje, w których zaprezentuje znane mu miejsca lub warte odwiedzenia kawiarnie, gospodarstwa i restauracje. Przygotuje także dwie potrawy oparte na miejscowych produktach i przepisach. Uzupełnieniem programu będzie udział Davida wraz z poznanymi na miejscu osobami w rozmaitych aktywnościach: wspinaczce, jeździe na skuterach wodnych, degustacji wina czy biegach.

Seria składa się z 16 odcinków, po 4 na każdy z odwiedzanych krajów. Na zlecenie Kuchni+ program zrealizowało TV Working Kuby Bałdygi.
Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>