Kolejny sezon T-Mobile Ekstraklasy wyłącznie w kanałach sportowych platformy nc+

2014-03-26

Obecne rozgrywki T-Mobile Ekstraklasy wchodzą w decydującą fazę, a platforma nc+ myśli już o ich kolejnej edycji. Wszystkie mecze sezonu 2014/2015 polskiej ligi zostaną pokazane wyłącznie w kanałach sportowych nc+: CANAL+ Sport i nSport. Spotkania piłkarskiej ekstraklasy nie będą dostępne w kanałach sportowych innych nadawców.

ekstraklasa legia wisla

Obowiązująca obecnie sublicencja na pokazywanie niektórych meczów T-Mobile Ekstraklasy przez innych nadawców – Polsat Sport i Eurosport – nie zostanie przedłużona na kolejny sezon. Oznacza to, że platforma nc+ będzie wyłącznym właścicielem praw do transmisji wszystkich meczów T-Mobile Ekstraklasy w sezonie 2014/2015, a jej dwa wiodące kanały sportowe: CANAL+ Sport i nSport - to najlepszy adres dla fanów polskiej ligi.

- Jestem zaszczycony, że mogę zaprosić wszystkich na przyszły sezon T-Mobile Ekstraklasy do nc+. Bycie naszym abonentem to pewność obejrzenia wszystkich meczów swojej ulubionej drużyny i innych najważniejszych momentów całego sezonu– mówi Julien Verley, Prezes platformy nc+.

Fani piłki nożnej, którzy zdecydują się na zakup oferty nc+, oprócz dostępu na wyłączność do  T-Mobile Ekstraklasy, będą mogli także pasjonować się transmisjami w najlepszej jakości HD z rozgrywek Ligi Mistrzów, Ligi Europejskiej oraz lig zagranicznych: angielskiej Premier League, hiszpańskiej Primera Division, włoskiej Serie A oraz francuskiej Ligue 1. Kompletną ofertę rekomendowaną dla nowych abonentów, dającą fanom sportu dostęp do decydujących rozstrzygnięć na polskich i europejskich boiskach w tym sezonie oraz możliwość śledzenia rywalizacji od początku przyszłego, stanowi pakiet Premium Sport. W jego skład wchodzą wszystkie kanały platformy nc+ z transmisjami sportowymi: CANAL+ Sport, CANAL+ Family i CANAL+ Family2 oraz nSport. Jest on dostępny w miesięcznym abonamencie w wysokości od 69,90 złotych.

 - Mamy fantastyczną ofertę dla kibiców, którzy zawsze znajdą w nc+ ekscytujące wydarzenia sportowe. Mam nadzieję, że przyszły sezon będzie wyjątkowy i pokażemy dobre mecze polskich zespołów nie tylko w T-Mobile Ekstraklasie, ale także w europejskich pucharach. Trzymam mocno kciuki za to, żeby polska drużyna wreszcie awansowała do Ligi Mistrzów! – mówi Julien Verley, Prezes platformy nc+.

Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>