Kolejne nowe kanały dla abonentów platformy nc+

2014-04-24
Tuż przed majowym weekendem abonenci platformy nc+ zyskają możliwość oglądania dwóch nowych kanałów. 28 kwietnia do oferty wejdą FOKUS TV i VOX Music TV. Kanały będą dostępne dla wszystkich abonentów platformy już od pakietu Comfort+. Oba kanały wzbogacą ofertę programową nc+ o treści edukacyjne i rozrywkowe.

Wchodzące do oferty platformy nc+ od 28 kwietnia kanały należące do Grupy ZPR to:
 
fokus tv logo 630x355FOKUS TV - pozycja 85 - kanał edukacyjny, który łączy wiedzę, porady, rozrywkę, zabawę i przygodę. Wśród nadawanych programów znajdą się m.in. bajki pomagające w nauce języka angielskiego, reality shows, programy poradnikowe. Wieczorne pasma to programy dla pasjonatów historii, podróży i przyrody.


vox music tv logo 630x355

VOX Music TV - pozycja 155 - to mieszanka muzyki i rozrywki, kanał będzie nadawał polską i zagraniczną muzykę taneczną skierowaną do dorosłych odbiorców, jest rozszerzeniem tego co można usłyszeć w stacji radiowej VOX FM. Będzie można w nim zobaczyć przeboje z lat 60., 70., 80. i 90-tych. W ofercie kanału znajdą się m.in. listy przebojów, informacje z zakresu rozrywki i kultury masowej, a także bloki muzyczne poświęcone określonemu gatunkowi, zespołowi czy wykonawcy.

 - Dołączenie FOKUS TV i VOX Music TV do pakietów nc+ to kolejne w ostatnich miesiącach rozszerzenie bogatej oferty kanałów tematycznych dostępnych dla abonentów - mówi Anna Limbach-Uryn, Dyrektor Działu Programowego platformy nc+. - Stale pracujemy nad rozwojem naszej oferty. Chcemy aby abonenci nc+ mieli możliwość oglądania nie tylko najlepszego sportu i filmu na naszych kanałach premium, ale także dostęp do szerokiej palety kanałów tematycznych.  

- Ofertę FOKUS TV kierujemy do wnikliwych widzów gotowych rozwijać swoje pasje, do ludzi ciekawych świata. Prezentujemy nie tylko to, co dzieje się w najdalszych zakątkach Ziemi, ale także zapoznajemy widza z tym, co przynosi teraźniejszość. FOKUS TV to wiedza, która umożliwia odbiorcy wypracowanie własnego poglądu na każdy temat – podkreśla Ewa Lampart, szef kanału FOKUS TV.

Platforma nc+ już kolejny raz w tym roku rozszerza swoją ofertę kanałów. W połowie kwietnia dwa kanały Discovery, czyli ID i Turbo Xtra zaczęły nadawanie w wersji HD i od tej chwili są dostępne w takiej jakości dla abonentów nc+. W marcu dodane zostały cztery nowe kanały Universal Networks International: 13 Ulica, E! Entertainment Television, Universal Channel i Scifi Universal, a także filmowy kanał Stopklatka TV. W drugiej połowie marca do oferty wszedł kanał Da Vinci Learning (pozycja 104) a w połowie stycznia abonenci zyskali możliwość oglądania Motowizji i ZEST TV - na pozycjach 124 i 125.

Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>