"Jakubiak lokalnie" po raz trzeci w kuchni+

2014-02-12

W sobotę, 8 marca o 17:00 kuchnia+, autorski kanał platformy nc+, pokaże premierowy odcinek najnowszej odsłony serii „Jakubiak lokalnie”. Będzie to już trzeci sezon najchętniej oglądanego przez widzów stacji programu.

„Jakubiak lokalnie 3” to autorska produkcja kuchni+ prowadzona przez Tomasza Jakubiaka. Program podąża za światowymi trendami sztuki kulinarnej. Poszukiwanie lokalnych składników i potraw, które od lat produkuje się i przyrządza w zależności od sezonu, jest obecnie popularne wśród najwybitniejszych szefów kuchni.                                                                                                                        

W nowej serii Tomek Jakubiak na nowo odkryje i zainspiruje się smakołykami z różnych miejsc w Polsce, a następnie wykorzysta je w swoich kulinarnych kreacjach. Sprawdzi jak powstają polskie sery pleśniowe i tradycyjne jogurty oraz jakie zioła można znaleźć w naszym kraju. Dowie się także, co w Polsce jadają przedstawiciele mniejszości narodowych i na czym polega tajemnica smaku słynnego na całym świecie miodu pitnego.

- Polska kuchnia to nie tylko schabowy, kiszone ogórki i ziemniaki. Mamy duże tradycje w zakresie produkcji np. wędlin, serów i miodów pitnych. Nasz program jest oknem na świat lokalnych kulinariów. Pokazujemy widzom produkty, o których istnieniu do tej pory niewiele wiedzieli. Co więcej, w każdym odcinku są one inspiracją do przygotowania trzech unikalnych potraw – mówi Tomasz Jakubiak, gospodarz programu „Jakubiak lokalnie”.

„Jakubiak lokalnie” to najchętniej oglądany program w kuchni+. Jeden z odcinków drugiego sezonu, emitowany 18 września, pobił rekord oglądalności stacji i zajmuje pierwsze miejsce w rankingu wszech czasów kanału.   

Prowadzący znany jest widzom nie tylko z serii „Jakubiak lokalnie”, ale też „Jakubiak w sezonie”. Z oddaniem angażuje się w projekty edukacyjne adresowane do dzieci i młodzieży, prowadzi warsztaty i pokazy kulinarne.

Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>