Finisz rundy zasadniczej ENEA Ekstraligi w nc+

2014-09-05
Na zakończenie rundy zasadniczej żużlowej Enea Ekstraligi platforma nc+ transmitować będzie trzy spośród czterech rozgrywanych w 14. kolejce spotkań. Najciekawiej zapowiadają się mecze z udziałem drużyn z Wrocławia i Częstochowy, które chcą uniknąć 7. miejsca zagrożonego barażem o utrzymanie.

azoty-falubaz

Czternastą, ostatnią rundę sezonu zasadniczego Enea Ekstraligi zainauguruje już w sobotę mecz Grupa Azoty Unia Tarnów – SPAR Falubaz Zielona Góra. Do układu tabeli to spotkanie wiele nie wniesie, jednak trenerom i zawodnikom da odpowiedzi na wiele istotnych pytań. Być może przydadzą się one w wielkim finale? Transmisja z „Jaskółczego gniazda” w sobotę od 17:30 w nSport+.

- Ostatnie tygodnie przyniosły wiele kontuzji, które poważne zmieniły obraz zespołów z Tarnowa, Gorzowa i Leszna. W sobotnim pojedynku „Jaskółek” z wciąż aktualnymi mistrzami Polski nie zobaczymy Grega Hancocka, Krzysztofa Buczkowskiego, Krzysztofa Jabłońskiego i oczywiście Patryka Dudka. Jarosław Hampel to dziś zawodnik z problemami. Problemy w Tarnowie może mieć także Falubaz. I na pewno zwycięstwo Unii będzie mniejszym zaskoczeniem niż to odniesione w Winnym Grodzie, na inauguracje sezonu – zapowiada Daria Kabała-Malarz, dziennikarka nc+.

Szalenie istotne będą niedzielne spotkania dla ekip z Częstochowy i Wrocławia. Zarówno „Lwy” jak i „Spartanie” chcą zakończyć sezon na 6. miejscu, aby uniknąć walki w barażu o utrzymanie z drugą drużyną Nice Polskiej Ligi Żużlowej. Betard Sparta będzie mieć dużo łatwiejsze zadanie, ponieważ musi wygrać tylko w przypadku, gdy częstochowianie poradzą sobie na własnym stadionie z Unią Leszno (transmisja starcia KantorOnline Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno w nSport+ od 15:00). Jeśli „Lwy” zdobędą komplet punktów, arcytrudne zadanie będą mieli zawodnicy z Wrocławia, którzy w niedzielę zmierzą się na wyjeździe z gorzowską Stalą (transmisja w nSport+ od 18:30). Dla której z ekip szczęśliwa okaże się ta „ostatnia niedziela”?

Podsumowanie ostatniej rundy sezonu zasadniczego Enea Ekstraligi w niedzielnym magazynie o 22:00 w nSport+.

Najbliższe relacje żużlowe na platformie nc+:

sobota, 6 września:
17:30 Grupa Azoty Unia Tarnów –SPAR Falubaz Zielona Góra, nSport+
komentarz: Piotr Olkowicz, Dawid Stachyra
studio: Daria Kabała-Malarz; reporter: Gabriel Waliszko

niedziela, 7 września:
15:00 KantorOnline Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno, nSport+
komentarz: Piotr Olkowicz, Krzysztof Cegielski
studio: Gabriel Waliszko, Marek Cieślak; reporterzy: Daria Kabała-Malarz
18:30 Stal Gorzów - Betard Sparta Wrocław, nSport+
komentarz: Tomasz Dryła, Grzegorz Walasek
studio: Jakub Zborowski; reporterzy: Michał Łopaciński
22:00 Magazyn ENEA Ekstraligi; nSport+
prowadzący: Marcin Majewski

Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>