Filmowe Mistrzostwa Świata w czerwcu w CANAL+

2014-06-04
Nie wszyscy żyją piłką nożną i Mistrzostwami Świata w Brazylii. Dla nich CANAL+ przygotował w czerwcu ciekawą i różnorodną ofertę filmowych premier. Są to zarówno kasowe hity z Hollywood, jak „Krudowie”, „Niepamięć” czy „Wolverine” i najwyższej próby filmy europejskie, których fani kina nie mogą przegapić.

przelotni kochankowie


HOLLYWOODZKIE BLOCKBUSTERY

Do tej kategorii zaliczają się „Krudowie” (premiera: 21 czerwca, 21:00), wysokobudżetowa animacja studia DreamWorks, która szybko podbiła amerykańskie, a potem światowe box office’y. Przy wydatkach rzędu 135 milionów dolarów, film przyniósł 587 mln, z czego aż 400 na rynkach poza USA. „Krudowie” opowiadają o rodzinie jaskiniowców, która z powodu zmian klimatycznych jest zmuszona porzucić bezpieczną jaskinię, a wraz z nią tradycję i przyzwyczajenia, by wyruszyć w podróż w nieznane. Strach ojca rodziny przed nowościami niechybnie przegra z inteligencją, pomysłowością i odwagą pewnego wędrowca.

W sobotę, 7 czerwca o 21:00 w CANAL+ zaprezentuje się Tom Cruise w superprodukcji science fiction „Niepamięć”. Rzecz dzieje się w 2077 roku na wyniszczonej wojną z obcymi Ziemi. Cruise i Andrea Riseborough grają parę kochanków, którzy z położonej w chmurach futurystycznej bazy koordynują eksploatację ziemskich surowców. Mają nadzieję zakończyć wkrótce swoją misję i dołączyć do reszty ludzi na księżycu Saturna, ale ostanie dni na Ziemi zmienią ich życie na zawsze. Obok Toma Cruise’a w filmie zobaczyć można Morgana Freemana i Nikolaja Coster-Waldaua, znanego jako Jaimie Lannister z serialu „Gra o tron”.

„Wolverine” w reżyserii Jamesa Mangolda, szósty film, będący ekranizacją komiksów Marvela o X-menach, pojawi się premierowo w CANAL+ 14 czerwca o 21:00. Przedstawia on dalsze losy Logana po wydarzeniach z filmu „X-Men 3: Ostatni bastion”. Tym razem liczący ponad sto lat mutant Wolverine powraca pierwszy raz od czasów II wojny światowej do Japonii. Podczas tej podróży utraci moce, odkryje w sobie na nowo bohatera i uczucia, o których niemal zapomniał. Pozna też prawdziwą cenę nieśmiertelności.

KINO EUROPEJSKIE

Miłośnikom europejskiego kina najwyższej próby CANAL+ poleca komediodramat Francoisa Ozona „U niej w domu”, który stacja pokaże w środę, 11 czerwca o 21:00. Autor „Basenu", „8 kobiet" i „Żony doskonałej” w mistrzowski sposób przenosi na ekran sztukę Juana Mayorgi. Rzecz o relacji nauczyciela i ucznia, która wymyka się spod kontroli, kiedy fikcja kreowana na papierze przez chłopaka zaczyna niebezpiecznie mieszać się z rzeczywistością. Film otrzymał m.in. 6 nominacji do Cezara - najbardziej prestiżowej nagrody filmowej przyznawanej we Francji, a w obsadzie znaleźli się m.in. Emmanuelle Seigner.

W ostatnią sobotę czerwca o 21:00 CANAL+ pokaże premierowo najnowszą produkcję Pedra Almodovara. „Przelotni kochankowie” to komedia rozgrywająca się w chmurach, na pokładzie samolotu. Bohaterowie – kilkoro pasażerów klasy biznes, dwaj piloci i trzech stewardów – dowiedziawszy się o awarii podwozia, a więc w obliczu zagrożenia, zaczynają dzielić się ze sobą często bardzo intymnymi sekretami. Almodovar wyznał: - „Teraz, kiedy film jest skończony widzę w nim elementy amerykańskiej „screwball comedy”, odmiany komedii romantycznej, w której dochodzi do romansu na skutek nieprawdopodobnego zbiegu okoliczności”. 


Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>