El Clasico - wielki mecz w wyjątkowej oprawie w nc+

2014-03-19

Ten mecz elektryzuje kibiców piłki nożnej na całym świecie. W niedzielę, 23 marca starcie gigantów futbolu, Real Madryt zmierzy się z FC Barceloną. Platforma nc+ przygotowuje z tej okazji wyjątkową oprawę spotkania i atrakcje dla widzów. Na stanowiskach komentatorskich na Estadio Santiago Bernabeu zasiądą Rafał Wolski i były piłkarz Realu Jerzy Dudek. Materiały poświęcone El Clasico będą emitowane na antenie CANAL+ Sport w sobotnich i niedzielnych programach, a sam mecz poprzedzi godzinne studio. Dla fanów obu drużyn uruchomiony został specjalny serwis internetowy elclasico.canalplus.pl

el-clasico

Ekipa nc+ pracować będzie w stolicy Hiszpanii już od piątku. Wraz z towarzyszącym jej Jerzym Dudkiem dziennikarze CANAL+ Sport odwiedzą ośrodek treningowy Realu i arenę niedzielnego starcia. Relacje z Madrytu budujące napięcie przed czekającym widzów wyjątkowym wydarzeniem, nadawane będą w  trakcie Gorączki Piłkarskiej Soboty oraz w Granej Niedzieli.

Nim giganci światowego futbolu staną w niedzielę naprzeciw siebie, Paulina Czarnota-Bojarska zaprosi o 20:00 widzów CANAL+ Sport na przedmeczowe studio – jego gościem będzie m.in. Tomasz Frankowski - w którym pokazane zostaną analizy, statystyki, wywiady oraz materiały zrealizowane przez dziennikarzy stacji. Przed meczem ze specjalnego stanowiska reporterskiego nc+ na murawie Estadio Santiago Bernabeu spotkanie zapowie  Piotr Laboga. O 21:00 kibice usłyszą pierwszy gwizdek sędziego oraz komentatorów Rafała Wolskiego i Jerzego Dudka.

- Wyjątkowy mecz, a więc wyjątkowa oprawa. Postaramy się przekazać naszym widzom każdy szczegół, każdą ciekawostkę związaną z rywalizacją najlepszych piłkarzy świata. Dziennikarzom CANAL+ Sport towarzyszyć będzie w roli eksperta wspaniały piłkarz, w przeszłości zawodnik Realu, Jerzy Dudek, który doskonale zna atmosferę towarzszącą El Clasico i przybliży ją w trakcie transmisji  - zapowiada Tomasz Smokowski, szef redakcji sportowej nc+.

Rywalizacja Realu i Barcelony rozpala wielkie emocje wśród kibiców. Z myślą o nich platforma nc+ we współpracy z agencją Havas Worldwide Warsaw - autorem kreacji i działań w obszarze digital promujących niedzielne spotkanie - przygotowała specjalny serwis elclasico.canalplus.pl , który oprócz statystyk, infografik i materiałów video, oferuje liczne aktywności - m.in. wskazanie zespołu, któremu się kibicuje, wytypowanie składów i ustawienia drużyn. Podczas samego meczu serwis pełnić będzie funkcję rozbudowanego narzędzia analitycznego, które umożliwi śledzenie szczegółowych statystyk spotkania zgodnie z hasłem: „zobacz więcej”. W nawiązaniu do wydarzeń na boisku pojawiać się będą w trakcie spotkania pytania odnoszące się do decyzji trenerskich i sędziowskich. W dniach poprzedzających spotkanie oraz w jego trakcie prowadzone będą również działania angażujące kibiców na profilach CANAL+ Sport na facebooku i twitterze.

El Clasico w nc+

niedziela, 23 marca
20:00 - 23:15 Studio El Clasico, CANAL+ Sport
gospodarz: Paulina Czarnota-Bojarska, gość: Tomasz Frankowski, eksperci: Maciej Murawski, Leszek Orłowski
21:00 Real Madryt - FC Barcelona, CANAL+ Sport
komentują z Madrytu: Rafał Wolski i Jerzy Dudek; reporter: Piotr Laboga

specjalny serwis internetowy: elclasico.canalplus.pl

Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>