"House of Cards” – 2. sezon kultowego serialu z genialną rolą Kevina Spaceya tylko w nc+

2014-02-12

Już 21 lutego, zaledwie tydzień po amerykańskiej premierze, platforma nc+ udostępni abonentom drugi sezon serialu „House of Cards”. Nowe odcinki będzie można obejrzeć w serwisie SERIALE+, jednej z kolekcji VOD platformy nc+.

Pierwszy sezon „House of Cards” był dostępny w kolekcji SERIALE+ od lipca 2013 a następnie, w październiku 2013 byłemitowany na antenie autorskiego kanału filmowego nc+, ale kino+. Serial przyciągnął przed ekrany łącznie 1,6 mln osób, wywołując żywiołowe dyskusje na forach i profilach społecznościowych platformy. W marcu ale kino+ planuje powtórkę całej pierwszej serii.

 

„House of Cards” to jeden z najlepszych politycznych seriali wszech czasów. Głównym bohaterem jest bezwzględny i charyzmatyczny kongresmen Frank Underwood, który w wyścigu o władzę nie cofa się przed niczym. W zrealizowaniu planu obalenia prezydenta Stanów Zjednoczonych pomaga mu żona Claire, szefowa ogromnej fundacji charytatywnej. W rolach małżonków, którzy zrobią wszystko, by stać się najbardziej wpływową parą w amerykańskiej polityce, wystąpili nominowany do Emmy i Złotego Globu Kevin Spacey oraz nagrodzona w tym roku Złotym Globem Robin Wright.

„Pierwszy sezon ‘House of Cards’ pokazaliśmy premierowo w Polsce 5 miesięcy po Netfliksie. Cieszę, się, że drugą serię możemy zaoferować naszym abonentom już w tydzień po amerykańskiej premierze. Abonenci platformy zobaczą nowe odcinkitego kultowego serialu w doskonałej jakości technicznej, z profesjonalnie przygotowaną polską ścieżką dźwiękową bądź napisami” – mówi Arkadiusz Mierzwa, Dyrektor ds. Komunikacji i PR nc+.

Pierwsza seria kończy się w momencie, gdy marzenia Underwoodów się spełniają – Frank dostaje nominację na stanowisko wiceprezydenta Stanów Zjednoczonych. Nie wie jeszcze, że na trop jego manipulacji i zbrodni wpadła jego była kochanka, dziennikarka ZoeBarnes (Kate Mara).

Akcja drugiego sezonu jest osadzona wokół rozgrywek Franka z dziennikarzami śledczymi i politycznymi oponentami. Stanowisko wiceprezydenta USA da bowiem Underwoodom upragnioną władzę, ale również sprowadzi na nich potężnych wrogów. Jednym z nich będzie Raymond Tusk, który w zamian za poparcie kandydatury Franka na urząd wiceprezydenta, powróci z żądaniami politycznych przysług. Z czasem stanie się bardzo niewygodny. Na horyzoncie pojawią się także Adam, kochanek Claire, oraz Remy Danton – lobbysta, którego łączą z Claire nie do końca czyste interesy. Aby przetrwać, Frank wcieli w życie dewizę: „Polujesz lub zapolują na ciebie”. Odczują to zwłaszcza dziennikarze, którzy będą pracować nad udowodnieniem tezy, że samobójstwo kongresmena Petera Russo było sprytnie zaplanowanym morderstwem. Gra będzie się toczyć o najwyższą stawkę, a Frank nie dopuści do tego, by jego imperium rozsypało się niczym domek z kart.

Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>