"Defiance II”, „Rake” i „Hostages - zakładnicy” – serialowe premiery canal+ w październiku

2014-09-25

W październiku CANAL+ zaprasza na premiery trzech nowych seriali. 27 października w CANAL+ FILM startuje długo wyczekiwana produkcja science fiction „Defiance II”. 18 października w CANAL+ zadebiutuje komediowy „Rake” z Gregiem Kinnearem w roli nieustannie pakującego się w kłopoty prawnika. Od 30 października widzowie stacji będą śledzić emocjonujący serial sensacyjny „Hostages - Zakładnicy” z Toni Collette i Dylanem McDermottem w rolach głównych.

Defiance II 

„Defiance II”, który wystartuje w CANAL+ FILM w poniedziałek, 27 października o 20:00, to drugi, liczący 13 odcinków sezon serialu science fiction z niecierpliwością wyczekiwany przez fanów uniwersum,  stworzonego na potrzeby serialu i gry MMORPG pod tym samym tytułem. Akcja rozgrywa się w 2046 roku, na Ziemi radykalnie zmienionej w wyniku wojny z przybyłymi z innego układu słonecznego Votanami. Planetę zamieszkują różne, nieznane dotąd gatunki roślin i zwierząt oraz humanoidalne rasy. W drugim sezonie władzę w Defiance przejmuje Republika Ziemi, a miasto zyskuje nowego burmistrza. Do służby jako szeryf powraca Nolan (Grant Bowler), który sprowadza do miasta swoją adoptowaną córkę Irisę (Stephanie Leonidas), nieświadomy faktu, że przejął nad nią kontrolę iratjański bóg Irzu. Serial był nominowany za efekty specjalne do nagrody Emmy. W recenzjach krytycy doceniali jego zapierające dech w piersiach krajobrazy odmienionej Ziemi, dobrą obsadę, scenografię oraz bogate i ciekawe uniwersum stworzone wokół serialu i gry.

Rake” z nominowanym do Oscara za „Lepiej być nie może” Gregiem Kinnearem w roli głównej zadebiutuje 18 października o 14:00 w CANAL+. Jest to serial o genialnym adwokacie, specjaliście od spraw beznadziejnych i najdziwniejszych, często pracującym dla niebezpiecznych klientów. Podejmuje się ich obrony, bo naprawdę wierzy w sprawiedliwość. Jest niepoprawnym optymistą, kobieciarzem i hedonistą, który najpierw mówi i działa, a dopiero później myśli. Nieustannie, choć bez większych sukcesów, walczy ze swoimi autodestrukcyjnymi popędami, takimi jak hazard i słabość do kobiet, która często skutkuje równoległymi związkami. Serial jest oparty na australijskiej, liczącej trzy sezony produkcji o tym samym tytule.

W październiku CANAL+ przygotował jeszcze jedną premierę serialową. „Hostages – Zakładnicy” (emisja od 30 października 2014, w każdy czwartek o 21:30 w CANAL+) to wciągający serial sensacyjny o znakomitej chirurg, która zostaje wybrana do zoperowania prezydenta Stanów Zjednoczonych. Dzień przed zabiegiem ona i jej rodzina – mąż i dwójka nastoletnich dzieci – stają się zakładnikami terrorystów pod dowództwem byłego agenta FBI Ducana Carlisle’a, który żąda, by Ellen uśmierciła prezydenta. W dr. Sanders, która staje przed najtrudniejszym wyborem w życiu, wcieliła się Toni Collette, laureatka Złotego Globu i nagrody Emmy za tytułową rolę w serialu „Wszystkie wcielenia Tary”, nominowana do Oscara za występ w „Szóstym zmyśle”. Na planie „Hostages” jako przywódca porywaczy partneruje jej Dylan McDermott, z którym bohaterkę połączy nić porozumienia, a nawet fascynacji. McDermott, zdobywca Złotego Globu i Emmy za rolę w serialu „Kancelaria adwokacka”, jest również znany z takich produkcji, jak „American Horror Story” i „Olimp w ogniu”.

Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>