Czwarty, finałowy sezon brytyjskiego serialu „Morderca z Whitechapel” w kwietniu w ale kino+

2014-04-03
Polowania na czarownice wydają się należeć do przeszłości. Ale czy nie tak samo było z braćmi Kray i Kubą Rozpruwaczem, zanim powrócili do Londynu XXI wieku? W kwietniu ale kino+ zaprasza na ostatnie spotkanie z detektywami tropiącymi współczesnych naśladowców słynnych złoczyńców. Czwarty, finałowy sezon brytyjskiego serialu kryminalnego „Morderca z Whitechapel” w niedziele od 6 do 20 kwietnia od 20:10 w ale kino+.

Morderca-z-Whitechapel


„Morderca z Whitechapel” to serial, który przenosi w czasy współczesne najsłynniejsze zbrodnie znane z historii Wielkiej Brytanii. Siłą produkcji jest wciągająca i niepozbawiona brytyjskiego czarnego humoru fabuła. Nad zagadką morderstw pracuje trzech bohaterów: detektyw Joseph Chandler (Rupert Penry-Jones), zbliżający się do emerytury detektyw Ray Miles (Philip Davis) i Edward Buchan (Steve Pemberton) - specjalizujący się w legendach miejskich ekscentryczny przewodnik po Londynie. 
W kwietniu ale kino+ zaprasza na czwarty, finałowy sezon przygód bohaterów. W każdą niedzielę od 6 do 20 kwietnia ale kino+ pokaże premierowo po dwa odcinki serialu. Trzy poprzednie sezony również można było oglądać na antenie ale kino+.

Sprawa pierwsza, odc. 1 i 2
Detektywi Chandler i Miles prowadzą śledztwo w sprawie tajemniczego morderstwa włóczęgi, który umierał w męczarniach miażdżony przez kamienie. Wkrótce okazuje się, że ofiara powiązana była z międzynarodową siatką szpiegowską. Ale jaki związek z zabójstwem mają magiczne znaki wyryte na domu nieopodal miejsca zbrodni? Tymczasem grasujący w Whitechapel morderca zabija kolejne ofiary brutalnymi, średniowiecznymi metodami. Policjanci podejrzewają, że urządził sobie współczesne „polowanie na czarownice”. 
Premiera: niedziela, 6 kwietnia, od 20:10.

Sprawa druga, odc. 3 i 4
Detektyw Chandler i jego zespół zostają wezwani do Galerii Sztuki w Whitechapel, której pracownicy dokonali makabrycznego odkrycia - skórę wyciętą z twarzy nieznanego mężczyzny. Ślady tatuaży wskazują na to, że ofiara przebywała w rosyjskim więzieniu, oczywisty więc wydaje się trop porachunków mafii rosyjskiej. Jednakże śledztwo przybiera inny obrót, kiedy zostaje znalezione kolejne ciało, z wyciętą skórą na twarzy i plecach. 
Premiera: niedziela, 13 kwietnia, od 20:10.
 
Sprawa trzecia, odc. 5 i 6
Chandler i Miles robią wszystko, aby zjednoczyć zespół, przerażony porwaniem współpracującego z policją Buchana. Na komendzie w Whitechapel panuje wyjątkowo przygnębiająca atmosfera. Tymczasem ulice Whitechapel kryją wyjątkowo mroczny sekret. W kanale na ścieki zostaje znalezione ludzkie ciało, pozbawione organów wewnętrznych. Kto lub co może stać za tak okrutną zbrodnią? Wszystko wskazuje na to, że w Londynie działa gang morderców-kanibali. Sprawa staje się dla Chandlera osobistym wyzwaniem i zdesperowany detektyw zrobi wszystko, by jak najszybciej ująć sprawców. 
Premiera: niedziela, 20 kwietnia, od 20:10.


Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>