Ćwierćfinały VELUX EHF Ligi Mistrzów w nc+

2014-04-16

Rywalizacja w rozgrywkach Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych dotarła do ćwierćfinału. W grze pozostało już tylko osiem zespołów. W czasie Świąt Wielkanocnych odbędą się pierwsze mecze tej fazy. Stawką rywalizacji będzie awans do turnieju Final Four, który na przełomie maja i czerwca odbędzie się w Kolonii. Wszystkie mecze 1/4 finału prezentowane będą na żywo na antenach kanałów platformy nc+.

Przed miłośnikami piłki ręcznej świąteczna uczta na najwyższym poziomie. W wielkanocny weekend kibice zobaczą transmisje wszystkich ćwierćfinałów Ligi Mistrzów. Na początek, w sobotę widzowie kanałów nc+ będą mogli obejrzeć spotkania PSG Handball - MKB-MVM Veszprem (CANAL+ Sport, 16:25) oraz HC Metalurg - THW Kiel (nSport, 18:25).

- Będzie co oglądać, nawet jeśli w najlepszej ósemce nie ma polskich drużyn. Pogromcy Orlenu Wisły Płock i Vive Targów Kielce nie będą mieli łatwego zadania. Veszprem trafiło na bogaczy z Paryża. Na szczęście Węgrów naszpikowana gwiazdami drużyna PSG nie stanowi monolitu, nie stanowi zespołu „mówiącego jednym głosem”. Spragnieni jak nikt gry w Final Four Madziarzy są faworytem tego starcia. W takiej roli nie wystąpią natomiast ci, którzy w poprzedniej rundzie wyeliminowali mistrza Polski. Lwy z Mannheim trafiły w ćwierćfinale na Barcelonę. Katalończycy są faworytem nie tylko tego dwumeczu, ale całych rozgrywek. Choć trzeba przyznać, że na gorącym niemieckim terenie łatwo im nie będzie. Ale co mają powiedzieć ci, którzy w ten weekend gościć będą w Skopje. Mistrzowie Niemiec, drużyna THW Kiel, przyjeżdżają do macedońskiego piekła. Czy są skazani na pożarcie? W dwumeczu na pewno nie, ale w tym pierwszym spotkaniu Metalurg może pokusić się o niespodziankę mówi dziennikarz nc+ Piotr Karpiński.

Taką niespodziankę w obecnej edycji Ligi Mistrzów sprawił inny zespół ze Skopje- Vardar, który w poprzedniej rundzie wyrzucił za burtę obrońcę tytułu - HSV Hamburg.

- Teraz Timur Dibirow z kolegami trafili na inną niemiecką drużynę - Flensburg, który w minioną niedzielę przegrał prestiżowy finał Pucharu Niemiec i jest żądny krwi. U siebie powinien wygrać – zapowiada Piotr Karpiński.

Transmisja z konfrontacji SG Flensburg-Handewitt – HC Vardar Skopje w poniedziałek wielkanocny w CANAL+ Sport o 18:55. Dzień wcześniej, w Wielką Niedzielę w równie ciekawie zapowiadającym się ćwierćfinale Rhein-Neckar Loewen zagra z FC Barceloną. Początek relacji w CANAL+ Sport o 19:10.

Plan transmisji meczów ćwierćfinałowych Ligi Mistrzów piłki ręcznej w nc+:

sobota, 19 kwietnia:

16:25 PSG Handball – MKB-MVM Veszprem, CANAL+ Sport

komentarz: Robert Skrzyński, Robert Lis

18:25 HC Metalurg – THW Kiel, nSport

komentarz: Krzysztof Bandych, Jarosław Cieślikowski

niedziela, 20 kwietnia:

19:10 Rhein-Neckar Loewen – FC Barcelona, CANAL+ Family2

komentarz: Piotr Karpiński, Jarosław Cieślikowski

poniedziałek, 21 kwietnia:

18:55 SG Flensburg-Handewitt – HC Vardar Skopje, CANAL+ Sport

komentarz: Krzysztof Bandych, Michał Matysik

 

Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>