Aż 15 produkcji nominowanych do nagrody Emmy na platformie nc+

2014-07-15
Dzięki ofercie nc+ abonenci platformy mogą być na bieżąco z najciekawszymi światowymi produkcjami kinowymi i telewizyjnymi. Spośród tegorocznych nominowanych do  Emmy Awards, czyli najbardziej prestiżowych nagród przemysłu telewizyjnego, klienci nc+ mogą zobaczyć aż 15 tytułów, a wśród nich „Fargo”, „House of Cards II”, „Master of sex” i „Ray Donovan”.

house of cards 1

CANAL+


Przed wręczeniem nagród Emmy, które odbędzie się 25 sierpnia 2014 roku, widzowie CANAL+ będą mieli kilka okazji, by obejrzeć film „Burton i Taylor” z rewelacyjną, nominowaną kreacją Heleny Bonham Carter. Film Richarda Laxtona opowiada o Elizabeth Taylor i Richardzie Burtonie, którzy w 1983 roku spotkali się na planie sztuki Noela Cowarda „Private lives” i zagrali ze sobą po raz ostatni. Od maja tego roku, w każdy poniedziałek o 20:00 widzowie CANAL+ Film oglądają premierowe odcinki serialu „Grimm III”, który został doceniony przez Akademię Telewizyjną za doskonałą pracę koordynatora kaskaderów. Ponadto, w lipcu w CANAL+ Film2 można oglądać jeden z najlepszych ubiegłorocznych seriali komediowych, laureata 2 Złotych Globów – „Brooklyn 9-9”, w którym Andre Braugher został nominowany do Emmy za rolę drugoplanową.

Ale kino+

W Ale kino+ od czerwca widzowie mogą śledzić losy bohaterów miniserialu „Fleming”, w którym Dominic Cooper wciela się w słynnego autora serii książek o Jamesie Bondzie. Licząca 4 odcinki  produkcja została nominowana do Emmy za zdjęcia. Do zobaczenia w Ale kino+ jest ponadto rewelacyjny „House of Cards II”, nominowany jako najlepszy serial dramatyczny, a także za scenariusz Beau Willimona, reżyserię Carla Franklina oraz role Kevina Spaceya, Robin Wright i Rega E. Catheya. Widzowie Ale kino+ znają także serial „Luther” – stacja pokazała wszystkie jego sezony. W tym roku produkcja została po raz trzeci wyróżniona nominacją za tytułową rolę Idrisa Elby, a po raz drugi za scenariusz Neila Crossa. „Luther” walczy również o Emmy jako najlepszy miniserial. I wreszcie kultowa już, licząca 19 sezonów seria dokumentalna „Za drzwiami Actors Studio” (Inside The Actors Studio), którą Ale kino+ pokazuje od 2001 roku. W tym roku talkshow Jamesa Liptona zdobył 17. nominację do Emmy.

Serwis SERIALE+

Niezmiennie rękę na pulsie, jeśli chodzi o światową produkcję seriali trzymają SERIALE+, czyli serwis VOD platformy nc+. Już od 21 lipca można tam śledzić „Fargo” – miniserial oparty na filmie braci Coen pod tym samym tytułem z 1996 roku, który zdobył 8 nominacji do Emmy i jest nazywany przez niektórych czarnym koniem tegorocznej rywalizacji. „Fargo” warto obejrzeć m.in. dla wyróżnionych, świetnych kreacji aktorskich Boba Billy’ego Thorntona, Martina Freemana, Colina Hanksa i Allison Tolman. Doskonałe, również nominowane do Emmy role stworzyli Lizzy Caplan, Beau Bridges i Allison Janney w „Master of Sex”, opartym na faktach serialu, opowiadającym o pionierach badań nad seksualnością, których praca zainicjowała rewolucję obyczajową lat 60. XX wieku. Spośród głośnych nowości ubiegłego roku warto polecić także nominowany do Emmy za rolę Jona Voighta serial „Ray Donovan”. Tytułowy bohater, grany przez Lieva Schreibera, zajmuje się rozwiązywaniem niewygodnych problemów wpływowych, bogatych i sławnych mieszkańców Los Angeles. Drugi sezon produkcji, który właśnie powstał, abonenci serwisu SERIALE+ będą mogli śledzić już od sierpnia.

Jest też grupa seriali, które trzymają poziom z roku na rok i zostały docenione przez Akademię Telewizyjną. Spośród nich serwis SERIALE+ poleca „Kłamstwa na sprzedaż III” (House of Lies 3), w których nominowany za swoją kreację do Emmy Don Cheadle jako Marty Kaan obnaża mechanizmy działania firm konsultingowych. Od początku powstania serialu „Niepokorni” (Shameless) Akademia co rok wyróżnia nominacją rolę Joan Cusack. W 2014 dołączył do niej William Macy za występ w sezonie czwartym serii, który aktualnie można oglądać w serwisie SERIALE+. Warto również wspomnieć o nominowanych do tegorocznych Emmy produkcjach, które śmiało można nazwać kultowymi. SERIALE+ udostępniają je z sezonu na sezon wkrótce po amerykańskiej premierze. Są to obecnie dostępny „Californication VII”, startująca we wrześniu „Siostra Jackie VI” (Nurse Jackie VI) czy pokazywany w styczniu tego roku „Homeland III”

Lista produkcji nominowanych do nagrody Emmy 2014 dostępnych na platformie nc+:

„Burton i Taylor” – CANAL+ Film, CANAL+ Film2
„Grimm III” – CANAL+ Film
„Brooklyn 9-9” – CANAL+ Film2
„Fleming” –  Ale kino+
„House of Cards II” – Ale kino+
„Luther” – Ale kino+
„Za drzwiami Actors Studio” – Ale kino+
„Fargo” – SERIALE+
„Master of Sex” – SERIALE+
„Ray Donovan” – SERIALE+ 
„Kłamstwa na sprzedaż III” (House of Lies 3) – SERIALE+
„Niepokorni” (Shameless) – SERIALE+
„Californication VII” – SERIALE+
„Siostra Jackie VI” (Nurse Jackie VI) – SERIALE+
„Homeland III” – SERIALE+

Szczegóły na stronach:


www.canalplus.pl 

www.alekinoplus.pl

www.ncplus.pl/co-ogladac/wypozyczalnia-vod/seriale-plus


Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>