4. Runda ENEA Ekstraligi na platformie nc+

2014-05-08
W najbliższy weekend odbędzie się czwarta seria spotkań ENEA Ekstraligi, z której trzy mecze transmitowane będą w kanałach platformy nc+. W sobotę, 10 maja częstochowskie „Lwy” mierzyć się będą ze Spartą Wrocław. W niedzielę widzowie kanału nSport zobaczą zmagania Unibaksu Toruń z niepokonaną dotąd tarnowską Unią oraz mistrza Polski Falubazu z Unią Leszno. Weekend z czarnym sportem podsumowany zostanie w niedzielnym magazynie ligowym.

Cieszące się systematycznie rosnącą oglądalnością transmisje ENEA Ekstraligi przyciągnęły w długi majowy weekend przed telewizory rekordową liczbę widzów, a szlagierowy mecz Falubaz - Unibax oglądało ponad 205 tys. kibiców. Speedway na antenach kanałów platformy nc+ zagości ponownie już w najbliższy weekend a kibice zobaczą transmisje trzech spotkań rozgrywanych w ramach 4. kolejki najlepszej żużlowej ligi świata.

Sobotnie ściganie na częstochowskim owalu, gdzie miejscowy KantorOnline Włókniarz podejmie wrocławskich „Spartan” rozpocznie się o godz. 19:00. „Lwy” tylko raz w tym sezonie zasmakowały zwycięstwa. Była to wygrana w wyjazdowym meczu i można być pewnym, że w sobotę zrobią wszystko, by świętować zdobycie 2 punktów przed własną publicznością. Przedmeczowe studio z Areny Częstochowa zaplanowano w nSport na godz. 18:30.

Wielkie emocje czekają fanów speedwaya w niedzielę. Na toruńską Motoarenę wyjadą dwie niezwykle silne ekipy. Unibax podejmować będzie lidera Grupę Azoty Unię Tarnów. Goście w tym sezonie spisują się znakomicie zarówno u siebie jak i w meczach wyjazdowych. Torunianie okrzyknięci „dream teamem”, póki co zawodzą, jednak wykorzystując atut własnego toru spróbują podciąć skrzydła tarnowskim „Jaskółkom”. Nie najlepszy start i ujemne punkty (kara za nieprzystąpienie do finału sezonu 2013) sprawiają, że Unibax – jeżeli myśli o włączeniu się do walki o medale -  limit potknięć już wykorzystał i od teraz każdy punkt jest na wagę złota. Kibice powinni być świadkami wspaniałych zawodów. Początek transmisji o 16:00 w nSport.

Zaraz po zakończeniu meczu w Toruniu widzowie nc+ przeniosą się na Stadion im. Alfreda Smoczyka w Lesznie, gdzie „Byki” podejmą aktualnego mistrza Polski SPAR Falubaz Zieloną Górę. Pojedynki Jarosława Hampela, lidera zielonogórskiej drużyny, ze znanym z jazdy na granicy bezpieczeństwa, Nickim Pedersenem będą  elektryzować zgromadzoną na stadionie i przed telewizorami widownię. Zielonogórzanie liczą, że po tej kolejce zrównają się punktami z tarnowską Unią. Jednak, jak pokazują wcześniejsze mecze, w tym sezonie nie ma pewniaków, co zwiastuje bardzo ciekawe spotkanie.

Na zakończenie żużlowego weekendu platforma nc+ zaprosi kibiców na cotygodniowe podsumowanie kolejki do magazynu ENEA Ekstraligi, który zostanie wyemitowany na antenie kanału nSport w niedzielę o 22:00.

Na weekend z ENEA Ekstraligą zaprasza Marcin Majewski:

- Zapraszamy na 4. rundę Enea Ekstraligi, emocji nie zabraknie! Zaczynamy w sobotę od 18:30. KantorOnline Włókniarz Częstochowa podejmie Betard Spartę Wrocław. Czeka nas ostra walka ponieważ obie drużyny bardzo potrzebują punktów. W dodatku częstochowski tor to gwarancja mijanek w każdym biegu. W niedzielę Unibax Toruń będzie starał się zrehabilitować za porażkę w ostatniej rundzie. Zadanie będzie miał jednak wyjątkowo trudne. Na Motoarenę przyjedzie obecny lider Enea Ekstraligi Grupa Azoty Unia Tarnów. „Jaskółki” uskrzydlone wysoką wygraną ze Stalą Gorzów z pewnością będą chciały utrzeć nosa dream teamowi z grodu Kopernika. Zaraz po tym spotkaniu przeniesiemy się do Leszna. Tam miejscowa Fogo Unia podejmie SPAR Falubaz Zieloną Górę. Pojedynki Nickiego Pedersena z Jarosławem Hampelem, oraz braci Pawlickich z Patrykiem Dudkiem i Aleksandrem Łoktajewem będą rozpalać widzów nie tylko na stadionie, ale także przed telewizorami. Nie można tego przegapić!

Najbliższe transmisje żużlowe w nc+:

sobota, 10 maja:

18:30 KantorOnline Włókniarz Częstochowa – Betard Sprata Wrocław, nSport 
studio: Daria Kabała-Malarz
komentarz: Tomasz Dryła reporter: Michał Łopaciński

niedziela, 11 maja:


16:00 Unibax Toruń – Grupa Azoty Unia Tarnów, nSport
studio: Gabriel Waliszko
komentarz: Piotr Olkowicz, reporter: Łukasz Benz
18:45 Unia Leszno – SPAR Falubaz Zielona Góra, nSport
studio: Michał Łopaciński
komentarz: Tomasz Dryła, reporter: Daria Kabała-Malarz
22:00 Magazyn ENEA Ekstraligi, nSport
gospodarz: Marcin Majewski; goście: Piotr Żyto, Mirosław Kowalik, Robert Wardzała.

Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>