Na jakim urządzeniu chcesz obejrzeć?
Informujemy, że zakupiony film dostępny na dysku dekodera możesz obejrzeć wyłącznie z dysku dekodera. Film, który zamówisz w nc+go bądź nc+go TV możesz natomiast obejrzeć zamiennie w obu tych serwisach.
ZOBACZ TRAILER
Dostępny
22.11 - 19.12.2014
w NC+ GO i NC+ GO TV
w dekoderze
w ramach kolekcji PREMIERY VOD+
Opis

Gwiazdorska obsada: Christian Bale („American Hustle”, „Mroczny rycerz” ), Woody Harrelson („Igrzyska śmierci”, „Iluzja” ), Willem Dafoe („Spider man”, „Nimfomanka” ) i Forest Whitaker („Likwidator”, „Ostatni król Szkocji” ) w filmie twórcy wielokrotnie nagradzanego „Szalonego serca” Scotta Coopera.

W pogrążanym w kryzysie robotniczym miasteczku w Pensynwanii mieszka Russell Baze (Christian Bale). Russel w dzień haruje w hucie, nocą pielęgnuje ciężko chorego ojca.  Fatalny wypadek samochodowy powoduje, że Russel trafia do więzienia. W tym czasie umiera ojciec Russela, a jego dziewczyna wiąże się z policjantem Wesleyem (Forest Whitaker).  Młodszy brat Russela Rodney (Casey Affleck), weteran z Iraku, zadłuża się u bossa mafii niejakiego Johna Petty'ego (Willem Dafoe). Warunkiem spłaty długu jest udział Rodneya w nielegalnej walce. Kiedy Russel znika, a policja nie jest w stanie nic zrobić. Russel musi sam spróbować odnaleźć brata, ryzykując niedawno odzyskaną wolność , a nawet życie.

Monolith Films
 

Obsada
Christian Bale, Woody Harrelson, Casey Affleck, Forest Whitaker, Willem Dafoe, Zoe Saldana, Sam Shephard
Reżyser
Scott Cooper
Gatunek
Produkcja
USA, 2013
PODOBNE FILMY
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW VOD
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>