Na jakim urządzeniu chcesz obejrzeć?
Informujemy, że zakupiony film dostępny na dysku dekodera możesz obejrzeć wyłącznie z dysku dekodera. Film, który zamówisz w nc+go bądź nc+go TV możesz natomiast obejrzeć zamiennie w obu tych serwisach.
Dostępny
22.06 - 19.07.2014
w NC+ GO i NC+ GO TV
w dekoderze
w ramach kolekcji PREMIERY VOD+
Opis

Charlie Simms (Chris O'Donnell) uczy się w elitarnej prywatnej szkole, dzięki stypendium. W przeciwieństwie do pozostałych uczniów nie pochodzi z bogatej rodziny.

Chcąc zarobić na podróż samolotem, by spędzić święta w domu, podejmuje się dorywczej pracy opiekuna niewidomego emerytowanego podpułkownika (<strong>Al Pacino</strong>). Jego podopieczny Frank Slade okazuje się osobą niepogodzoną z utratą wzroku, przez co cyniczną i zgorzkniałą. Emerytowany wojskowy chce wykorzystać obecność Charliego i wybrać się na kilka dni do Nowego Jorku, by przed planowanym popełnieniem samobójstwa jeszcze raz zasmakować życia. W trakcie pobytu w metropolii melduje się w ekskluzywnym hotelu i jada wykwintne posiłki w najdroższych restauracjach. Plan obejmuje też spędzenie nocy z piękną kobietą. Między podstarzałym zrzędą i coraz bardziej zafascynowanym nim opiekunem rodzi się przyjaźń.
 

Obsada
Al Pacino, Chris O'Donnell, James Rebhorn, Gabrielle Anwar, Philip Seymour Hoffman
Reżyser
Martin Brest
Gatunek
Produkcja
USA, 1992
PODOBNE FILMY
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW VOD
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>