Na jakim urządzeniu chcesz obejrzeć?
Informujemy, że zakupiony film dostępny na dysku dekodera możesz obejrzeć wyłącznie z dysku dekodera. Film, który zamówisz w nc+go bądź nc+go TV możesz natomiast obejrzeć zamiennie w obu tych serwisach.
Dostępny
06.07 - 02.08.2014
w NC+ GO i NC+ GO TV
w dekoderze
w ramach kolekcji PREMIERY VOD+
Opis

Dave (Jason Bateman) i Mitch (Ryan Reynolds) są kumplami od dziecka. Z upływem lat ich więzi osłabły i nie spędzają już ze sobą tyle czasu co dawniej. Dave, stateczny ojciec trójki dzieci i kochający mąż pięknej Jamie (Leslie Mann), jest prawnikiem w renomowanej kancelarii. Właśnie przygotowuje fuzję, która pozwoli mu awansować na wspólnika. W międzyczasie fantazjuje o nowej seksownej współpracownicy Sabrinie (Olivia Wilde).

Podczas gdy Dave w krótkim czasie osiągnął niemal wszystko, Mitch pozostaje wiecznym chłopcem, obibokiem o słomianym zapale i kobieciarzem. Z wyjątkiem sporadycznego grywania w reklamówkach i filmach erotycznych nie robi praktycznie nic. Wiecznie zapracowany i przemęczony Dave marzy o przygodnym seksie i beztroskim życiu, jakie prowadzi jego przyjaciel. Z kolei Mitch zazdrości Dave'owi kochającej rodziny i stabilnej dobrze płatnej pracy. Na zakończenie pewnego szalonego wieczoru przyjaciele wyznają sobie: "chciałbym żyć, jak ty". Życzenie spełnia się już następnego dnia, gdy budzą się w nie swoich łóżkach i co ważniejsze, nie w swoich w ciałach.
 

Obsada
Ryan Reynolds, Jason Bateman, Leslie Mann, Olivia Wilde, Alan Arkin
Reżyser
David Dobkin
Gatunek
Produkcja
USA, 2011
PODOBNE FILMY
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW VOD
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>