Na jakim urządzeniu chcesz obejrzeć?
Informujemy, że zakupiony film dostępny na dysku dekodera możesz obejrzeć wyłącznie z dysku dekodera. Film, który zamówisz w nc+go bądź nc+go TV możesz natomiast obejrzeć zamiennie w obu tych serwisach.
Dostępny
04.08 - 02.09.2014
w NC+ GO i NC+ GO TV
w dekoderze
w ramach kolekcji PREMIERY VOD+
Opis

Trzecia i ostania część trylogii szpiegowskiej Davida Hare'a. W obsadzie m.in.: Bill Nighy, Helena Bonham Carter, Ralph Fiennes, Judy Davis, Ewen Bremner, Malcolm Sinclair.

Po ucieczce z wysp Turks i Caicos Johnny Worricker (Bill Nighy) i Margot Tyrell (Helena Bonham Carter) krążą wokół Europy, by uniknąć aresztowania przez MI5. Johnny nawiązuje kontakt z byłym kolegą z agencji Rollo Maverleyem (Ewen Bremner) i prosi go, by upublicznił wiadomości o skorumpowanym premierze Alecu Beasleyu i jego powiązaniach z Stirlingiem Rogersem (Rupert Graves). Tymczasem Margot utrzymuje w tajemnicy kontakt z ciężarną córką Johnny'ego, Julianne (Felicity Jones). Para rozdziela się. Margot zostaje rozpozna w pociągu i musi ukrywać się u ojca Bernarda Towersa (Malcolm Sinclair), przyjaciela Johnny'ego z Cambridge. Worrickerowi udaje się dotrzeć do Londynu i poprzez publikacje w "Independent" doprowadzić do dymisji Rogersa. Z funkcji rezygnuje także premier Beasley, ale okazuje się, że za sznurki w tej rozgrywce pociąga ktoś inny.
 

Obsada
Bill Nighy, Saskia Reeves, Judy Davis, Kate Burdette, Ralph Fiennes
Reżyser
David Hare
Gatunek
Produkcja
Wlk. Brytania, 2014
PODOBNE FILMY
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW VOD
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>