Na jakim urządzeniu chcesz obejrzeć?
Informujemy, że zakupiony film dostępny na dysku dekodera możesz obejrzeć wyłącznie z dysku dekodera. Film, który zamówisz w nc+go bądź nc+go TV możesz natomiast obejrzeć zamiennie w obu tych serwisach.
Dostępny
17.09 - 27.09.2013
w NC+ GO i NC+ GO TV
w dekoderze
w ramach kolekcji PREMIERY VOD+
Opis

Współczesna Wenecja. Ze ściśle strzeżonego pałacu zostają skradzione sztabki złota warte miliony dolarów. Perfekcyjnie opracowanego skoku dokonują Charlie Croker (Mark Wahlberg) i jego kilkuosobowy gang: haker komputerowy Lyle (Seth Green), kierowca rajdowy Przystojny Rob (Jason Statham), Leworęczny Ear (Mos Def) i Steve (Edward Norton). Specjalnym konsultantem jest doświadczony specjalista od otwierania sejfów John Bridger (Donald Sutherland). Mimo brawurowego pościgu motorówkami po weneckich kanałach, policji nie udaje się schwytać rabusiów.

Po dotarciu do Alp grupa ma podzielić łup i rozdzielić się. Niestety Steve postanawia zgarnąć całą pulę i strzela do swoich towarzyszy. Na miejscu ginie Bridger, reszta pozostaje przy życiu, ale zabójca o tym nie wie. Charlie, Lyle, Rob i Ear chcą się zemścić na nielojalnym wspólniku i odebrać mu złoto. Wyruszają więc jego tropem do Ameryki, gdzie dowiadują się, że Steve mieszka w ściśle strzeżonej willi w Los Angeles. Opracowują misterny plan wykiwania byłego kumpla, ale brakuje im osoby, która znałaby się równie dobrze na sejfach, jak John Bridger. Tak trafiają do jego córki Stelli (Charlize Theron), która ewidentnie odziedziczyła talent po ojcu, ale pracuje dla policji. Początkowo nie przypada jej do gustu perspektywa zostania włamywaczem, ale wiedząc, że Steve jest mordercą ojca, zgadza się na udział w skoku. Grupa przystępuje do akcji, której finał rozgrywa się na zatłoczonych ulicach L.A.

Obsada
Charlize Theron, Mark Wahlberg, Edward Norton, Donald Sutherland
Reżyser
F. Gary Gray
Gatunek
Produkcja
USA/Francja/Wlk.Brytania, 2003
PODOBNE FILMY
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW VOD
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>