Na jakim urządzeniu chcesz obejrzeć?
Informujemy, że zakupiony film dostępny na dysku dekodera możesz obejrzeć wyłącznie z dysku dekodera. Film, który zamówisz w nc+go bądź nc+go TV możesz natomiast obejrzeć zamiennie w obu tych serwisach.
Dostępny
06.10 - 02.11.2013
w NC+ GO i NC+ GO TV
w dekoderze
w ramach kolekcji PREMIERY VOD+
Opis

Młody, ambitny polityk David Norris (Matt Damon) ubiega się o miejsce w amerykańskim senacie. Przez długi czas prowadzi w sondażach, jednak pewne zdjęcie opublikowane przez prasę drastycznie zmniejsza jego poparcie.

W wieczór wyborczy, kiedy klęska jest już praktycznie pewna, David układa treść stosownej przemowy w hotelowej łazience. Przez przypadek wpada wówczas na tancerkę baletową Elise Sellas (Emily Blunt). Gdy kilka dni później spotyka dziewczynę ponownie, udaje mu się zdobyć jej numer telefonu. Zanim jednak udaje mu się do niej zadzwonić, pojawia się grupa tajemniczych mężczyzn w garniturach. Ich przywódca, Richardson (John Slattery), wyjaśnia Norrisowi, że jest wysłannikiem biura nadzorującego przeznaczenie każdego człowieka. Dalsza znajomość z Elise nie jest Davidowi pisana, więc mężczyźni odbierają mu kartkę z jej numerem telefonu. Mijają trzy lata. Nadchodzi czas kolejnych wyborów do senatu. Pewnego ranka Norris dostrzega Elise na ulicy.

Obsada
Matt Damon, Emily Blunt, John Slattery, Michael Kelly, Anthony Mackie, Terence Stamp, Donnie Keshawarz
Reżyser
George Nolfi
Gatunek
Produkcja
USA, 2011
PODOBNE FILMY
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW VOD
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>