Na jakim urządzeniu chcesz obejrzeć?
Informujemy, że zakupiony film dostępny na dysku dekodera możesz obejrzeć wyłącznie z dysku dekodera. Film, który zamówisz w nc+go bądź nc+go TV możesz natomiast obejrzeć zamiennie w obu tych serwisach.
ZOBACZ TRAILER
Dostępny
05.12 - 31.03.2018
w NC+ GO i NC+ GO TV
w dekoderze
w ramach kolekcji PREMIERY VOD+
Opis
„Valerian i Miasto Tysiąca Planet” to nowy, olśniewający wizualnie film Luca Bessona, słynnego reżysera „Leona zawodowca”, „Piątego elementu”, „Nikity” i „Lucy”. Ten długo wyczekiwany film największego europejskiego wizjonera kina, który powstał na podstawie kultowego komiksu, który przez dekady inspirował pokolenia artystów, pisarzy i filmowców, w tym George’a Lucasa.


Jest XXVIII wiek. Valerian (Dane DeHaan) i Laureline (Cara Delevingne) stanowią specjalny zespół operacyjny, odpowiedzialny za utrzymanie porządku na terytorium zamieszkałym przez ludzi. Na zlecenie ministra obrony (w tej roli laureat Oscara i Grammy, kompozytor Herbie Hancock) wyruszają na misję do niesamowitego miasta Alpha – wciąż rozrastającej się metropolii, w której przez stulecia gatunki z całego wszechświata gromadziły się, by dzielić się swoją wiedzą, mądrością i kulturą. W centrum miasta Alpha ukrywa się tajemnicza, mroczna siła zagrażająca spokojnej egzystencji Miasta Tysiąca Planet. Valerian i Laureline muszą pilnie zidentyfikować zagrożenie i ocalić nie tylko Alphę, ale i przyszłość całego wszechświata.


Dystrybucja Kino Świat
Obsada
Dane DeHaan, Cara Delevingne, Clive Owen, Rihanna, Ethan Hawke
Reżyser
Luc Besson
Gatunek
Akcja
Produkcja
sci-fi, akcja, Francja, 2017
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW VOD
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>