Na jakim urządzeniu chcesz obejrzeć?
Informujemy, że zakupiony film dostępny na dysku dekodera możesz obejrzeć wyłącznie z dysku dekodera. Film, który zamówisz w nc+go bądź nc+go TV możesz natomiast obejrzeć zamiennie w obu tych serwisach.
Dostępny
23.08 - 21.09.2014
w NC+ GO i NC+ GO TV
w dekoderze
w ramach kolekcji PREMIERY VOD+
Opis

Rebecca Hall ("Iron Man 3") i Eric Bana ("Troja", "Zaklęci w czasie") w thrillerze, odsłaniającym prawdziwe oblicze brytyjskiego wymiaru sprawiedliwości.

Pewnego ranka Londynem wstrząsa potężna eksplozja. W wyniku obławy udaje się złapać tylko jednego z terrorystów Farroukha Erdogana (Denis Moschitto). Ruszają przygotowania do procesu stulecia. Rząd zamierza w nim wykorzystać ściśle tajnego dowody, które nie zostaną ujawnione nawet obrońcom terrorysty. Prokurator generalny powołuje specjalnego rzecznika obrony, Claudię Simmons - Howe (Rebecca Hall), która jako jedyna ma mieć dostęp do wszystkich dokumentów i może domagać sie ich odtajnienia. W przededniu procesu umiera obrońca Erdogana. Jego miejsce zajmuje Martin Rose (Eric Bana), którego kiedyś łączył z Claudią namiętny romans. Gdy kolejne fakty wychodzą na jaw, wkrótce oboje uświadamiają sobie jak daleko sięga niebezpieczny spisek. Ich lojalność zostanie wystawiona na wielką próbę.

Dystrybucja Monolith Films.

Obsada
Eric Bana, Rebecca Hall, Cirán Hinds, Jim Broadbend
Reżyser
John Crowley
Gatunek
Produkcja
USA, 2013
PODOBNE FILMY
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW VOD
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>