Na jakim urządzeniu chcesz obejrzeć?
Informujemy, że zakupiony film dostępny na dysku dekodera możesz obejrzeć wyłącznie z dysku dekodera. Film, który zamówisz w nc+go bądź nc+go TV możesz natomiast obejrzeć zamiennie w obu tych serwisach.
ZOBACZ TRAILER
Dostępny
28.01 - 24.02.2016
w NC+ GO i NC+ GO TV
w dekoderze
w ramach kolekcji PREMIERY VOD+
Opis
Znakomite kreacje Guya Pearce i Roberta Pattisona (gwiazdy sagi "Zmierzch") , klimat w jak najlepszych filmach  Petera Weira i uznany już za jego następcę - Davida Michoda ("Królestwo zwierząt").

Zapaść ekonomiczna zmieniła Australię  w państwo widmo. Nie ma już pięknych miast, ani zadbanych farm. Pozostały zrujnowane siedliska i bezkresne nieprzejezdne drogi, na których grasują zezwierzęceni najemnicy. Żeby przetrwać w takim świecie trzeba pozbyć się złudzeń i stać się tak bezwzględnym człowiekiem jak Eryk (Guy Pearce).  W pewien gorący dzień, grupa młodych gangsterów kradnie mu samochód. Jeden z chłopaków Rey (Robert Pattison), brat herszta grupy, zostaje ranny. Eryk bierze go na zakładnika i rusza za bandziorami. Pełne kurzu bezdroża, ciągłe zagrożenie i konieczność nieustannej walki, niebezpiecznie zbliżają niedawnych wrogów. Rey staje się dla Eryka kimś ważnym, ale zemsta nadal pozostaje aktualna.

MONOLITH FILMS
 

Obsada
Robert Pattinson, Guy Pearce, Scoot McNairy
Reżyser
David Michôd
Gatunek
Produkcja
Australia/USA, 2014
PODOBNE FILMY
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW VOD
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>