Na jakim urządzeniu chcesz obejrzeć?
Informujemy, że zakupiony film dostępny na dysku dekodera możesz obejrzeć wyłącznie z dysku dekodera. Film, który zamówisz w nc+go bądź nc+go TV możesz natomiast obejrzeć zamiennie w obu tych serwisach.
Dostępny
27.09 - 07.10.2013
w NC+ GO i NC+ GO TV
w dekoderze
w ramach kolekcji PREMIERY VOD+
Opis

David Spritz (Nicolas Cage) jest prezenterem pogody w lokalnej stacji telewizyjnej w Chicago. Radzi sobie doskonale, ale nie ceni specjalnie swojej lekkiej (dwie godziny dziennie płynnego poruszania ramionami przed planszą) i dobrze płatnej (10 tysięcy dolarów) pracy. Potrafi jednak umiejętnie ukryć rozdrażnienie i zniechęcenie. Dzięki temu producenci prestiżowego nowojorskiego programu "Hello America", prowadzonego przez Bryanta Gumbela (gra samego siebie), zauważają go i zapraszają na przesłuchanie do ogólnokrajowego show.

Tymczasem życie osobiste Davida znajduje się o krok od niekontrolowanego poślizgu. Ojciec, nagrodzony pisarz Robert Spritzel (Michael Caine), uważa go za nieudacznika, choć David nie pragnie niczego bardziej niż właśnie jego szacunku. Chciałby też, aby pozostająca z nim w separacji żona (Hope Davis) znowu go pokochała, córka (Gemmenne De la Peña) była szczęśliwa, a syn (Nicholas Hoult) nie wpadał nieustannie w kłopoty. Oferta nowej pracy zmusza go do przeprowadzki do Nowego Jorku. Wcześniej jednak David postanawia podjąć próbę ratowania więzi z bliskimi. Ku własnemu zdumieniu odkrywa, że jest silniejszy niż przypuszczał.

Obsada
Nicolas Cage, Michael Caine, Hope Davis
Reżyser
Gore Verbinski
Gatunek
Produkcja
USA, 2005
PODOBNE FILMY
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW VOD
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>