Na jakim urządzeniu chcesz obejrzeć?
Informujemy, że zakupiony film dostępny na dysku dekodera możesz obejrzeć wyłącznie z dysku dekodera. Film, który zamówisz w nc+go bądź nc+go TV możesz natomiast obejrzeć zamiennie w obu tych serwisach.
Dostępny
01.11 - 30.11.2014
w NC+ GO i NC+ GO TV
w dekoderze
w ramach kolekcji PREMIERY VOD+
Opis

Robert De Niro jako były boss niebezpiecznej ferajny oraz Michelle Pfeiffer, w roli kobiety poślubionej mafii, zostają świadkami koronnymi i w ramach programu ochrony przenoszą się na północ Francji. Pomimo wszelkich wysiłków agenta Stansfielda (Tommy Lee Jones), aby utrzymać ich w ryzach, ani ona, ani on, nie potrafią pozbyć się dawnych nawyków. Sytuacja zupełnie wymyka się spod kontroli, gdy dawni kumple mafijni trafiają na ich trop i próbują wyrównać rachunki.

W przewrotnej komedii gangsterskiej Luca Bessona ("Uprowadzona", "Transporter", "Piąty element") zobaczymy zdobywców Oscara: Roberta De Niro ("Wściekły byk", "Ojciec chrzestny", "Chłopcy z ferajny", "Poradnik pozytywnego myślenia") i  Tommy’ego Lee Jonesa ("Lincoln", "To nie jest kraj dla starych ludzi") oraz Michelle Pfeiffer ("Człowiek z blizną", "Poślubiona mafii"). Producentami wykonawczymi są Martin Scorsese ("Chłopcy z ferajny", "Infiltracja"), Jason Beckman ("Bezpieczna przystań") i Tucker Tooley ("Zapaśnik", "Jestem bogiem").

Obsada
Robert De Niro, Tommy Lee Jones, Michelle Pfeiffer
Reżyser
Luc Besson
Gatunek
Produkcja
USA/Francja, 2013
PODOBNE FILMY
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW VOD
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>