Na jakim urządzeniu chcesz obejrzeć?
Informujemy, że zakupiony film dostępny na dysku dekodera możesz obejrzeć wyłącznie z dysku dekodera. Film, który zamówisz w nc+go bądź nc+go TV możesz natomiast obejrzeć zamiennie w obu tych serwisach.
Dostępny
02.07 - 31.07.2015
w NC+ GO i NC+ GO TV
w dekoderze
w ramach kolekcji PREMIERY VOD+
Opis

Luźna adaptacja powieści Michela Fabera, zakwalifikowana do Konkursu Głównego festiwalu w Wenecji i nominowana m.in. do nagrody BAFTA . Scarlett Johansson w roli tajemniczej, beznamiętnej uwodzicielki, która porywa autostopowiczów i wykorzystuje ich do wypełnienia swojej zagadkowej misji.

Laura (Scarlett Johansson) przemierza szkockie drogi, polując na samotnych mężczyzn-autostopowiczów. Zwabieni przez atrakcyjną kobietę pasażerowie są usypiani i przewożeni na odludną farmę, gdzie czeka ich szokujący i okrutny los. Wiadomo, że Laura nie jest zwykłą dziewczyną, a jej ofiary są częścią misji, którą wykonuje całkowicie beznamiętnie. Z obranej drogi nie zbacza, nawet by pomóc umierającemu na plaży, osamotnionemu niemowlakowi. Nieoczekiwane wydarzenia sprawiają, że w głowie Laury pojawiają się wątpliwości, które nieuchronnie prowadza do zmiany.

 

Obsada
Scarlett Johansson, Jeremy McWilliams
Reżyser
Jonathan Glazer
Gatunek
Produkcja
USA/Wlk. Brytania, 2013
PODOBNE FILMY
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW VOD
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>