Film VOD: Ocalony
ZOBACZ TRAILER
Dostępny
w NC+ GO i NC+ GO TV
w dekoderze
w ramach kolekcji PREMIERY VOD+
Opis
Oparta na bestselerowych wspomnieniach weterana z Afganistanu Marcusa Luttrella  historia walki, śmierci i przetrwania, porównywana do „Szeregowca Ryana” i „Helikoptera w ogniu”.  Film wyreżyserowany przez Petera Berga (""Hancock"", ""Battleship: Bitwa o Ziemię"") z Markiem Wahlenbergiem (""Infiltracja"") w roli głównej. Zdobywca dwóch  nominacji do Oscara, który stał się przebojem kinowym USA, zarabiając 125 milionów USD.  

Czerwiec 2005. Zrzucona na afgańsko-pakistańskim pograniczu czwórka amerykańskich komandosów z elitarnej jednostki Navy SEALs  ma zneutralizować jednego z przywódców Al-Kaidy. Jednak grupa trafia w pułapkę, gdzie zostaje odcięta od jakiejkolwiek pomocy i musi odeprzeć atak kilkadziesiąt razy liczniejszej grupy talibów. Czterech zahartowanych w boju żołnierzy stacza pełną poświęcenia, śmiertelną walkę z wrogiem, czasem i wycieńczeniem. Pomimo zaciętej walki i ogromnego poświęcenia komandosi giną. Przy życiu pozostaje tylko ranny Marcus Luttrella.

Nominacja do Oscara (2014) w kategorii Najlepszy dźwięk oraz Najlepszy montaż dźwięku. Nagroda Amerykańskiej gildii Aktorów filmowych dla Najlepszego zespołu kaskaderskiego w filmie.

Monolith Films

Obsada
Mark Wahlberg, Taylor Kitsch, Emile Hirsch, Ben Foster, Eric Bana
Reżyser
Peter Berg
Gatunek
Produkcja
USA, 2013
PODOBNE FILMY
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW VOD
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>