Na jakim urządzeniu chcesz obejrzeć?
Informujemy, że zakupiony film dostępny na dysku dekodera możesz obejrzeć wyłącznie z dysku dekodera. Film, który zamówisz w nc+go bądź nc+go TV możesz natomiast obejrzeć zamiennie w obu tych serwisach.
ZOBACZ TRAILER
Dostępny
01.06 - 31.08.2014
w NC+ GO i NC+ GO TV
w dekoderze
w ramach kolekcji PREMIERY VOD+
Opis

Druga część zwierzeń Joe…

W zimowy wieczór stary kawaler Seligman znajduje na wpół przytomną, pobitą Joe.  Przyprowadza dziewczynę do swojego mieszkania, ogląda jej rany i próbuje zrozumieć co takiego mogło się wydarzyć, że ta kobieta jest teraz w tak złym stanie.  Mężczyzna uważnie wysłuchuje historii, jakie Joe zaczyna mu opowiadać. Historii obfitujących w wiele fascynujących momentów z jej życia, bogatych w dziwne, intrygujące zdarzenia.

Najnowszy i skandalizujący  jeszcze przed oficjalną premierą obraz kontrowersyjnego reżysera  Larsa Von Thiera ("Tańcząc w ciemnościach", "Przełamując fale" , "Dogville"). W rolę nimfomanki wcieliła się gwiazda francuskiego kina, ulubiona aktorka Larsa - Charlotte Gainsbourg ("Antychryst" , "Melancholia"). Partnerują jej: Christian Slater jako ojciec Joe ("Spokojny człowiek" , "Imie rózy" , "Wywiad z wampirem") oraz  Shia LaBeouf ("Charlie musi umrzeć",  "Transformers"," Eagle Eye")
 

Obsada
Charlotte Gainsbourg, John Stellan Skarsgård
Reżyser
Lars von Trier
Gatunek
Produkcja
dramat/erotyczny, Belgia/Dania/Francja/Niemcy/Wlk. Brytania
PODOBNE FILMY
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW VOD
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>