Na jakim urządzeniu chcesz obejrzeć?
Informujemy, że zakupiony film dostępny na dysku dekodera możesz obejrzeć wyłącznie z dysku dekodera. Film, który zamówisz w nc+go bądź nc+go TV możesz natomiast obejrzeć zamiennie w obu tych serwisach.
ZOBACZ TRAILER
Dostępny
19.04 - 16.05.2015
w NC+ GO i NC+ GO TV
w dekoderze
w ramach kolekcji PREMIERY VOD+
Opis

Neil Burger, reżyser znakomitego "Jestem Bogiem" i "Iluzjonisty" przedstawia bijącą rekordy frekwencyjne superprodukcję autorów "Sagi Zmierzch" i "Igrzysk śmierci". Scenariusz "Niezgodnej" oparty jest na wydawanej w milionach egzemplarzy na całym świecie powieści Veroniki Roth, a sam film zarobił na świecie blisko 270 milionów dolarów!

W metropolii wzniesionej na ruinach Chicago idealne społeczeństwo budowane jest na zasadzie selekcji. Każdy nastolatek musi przejść test predyspozycji określający jego przynależność do jednej z pięciu grup. Jeśli nie posiadasz żadnej z pięciu kluczowych cech, będziesz żyć na marginesie. Jeśli zaś masz więcej niż jedną z nich, jesteś niezgodnym i czeka Cię całkowita eliminacja. Chyba, że – tak jak Beatrice (Shailene Woodley „Spadkobiercy”) - spróbujesz dotrzeć do miasta buntowników...

Monolith Films

Obsada
Shailene Woodley, Theo James, Kate Winslet, Zoë Kravitz
Reżyser
Neil Burger
Gatunek
Produkcja
USA, 2014
PODOBNE FILMY
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW VOD
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>