Na jakim urządzeniu chcesz obejrzeć?
Informujemy, że zakupiony film dostępny na dysku dekodera możesz obejrzeć wyłącznie z dysku dekodera. Film, który zamówisz w nc+go bądź nc+go TV możesz natomiast obejrzeć zamiennie w obu tych serwisach.
ZOBACZ TRAILER
Dostępny
01.03 - 29.04.2015
w NC+ GO i NC+ GO TV
w dekoderze
w ramach kolekcji PREMIERY VOD+
Opis
Zdobywca Oscara Adrien Brody („Pianista”), Liam Neeson („Uprowadzona”, "Lista Schindlera") i Mila Kunis („Czarny łabędź”) w najnowszym filmie Paula Haggisa twórcy oscarowego „Miasta gniewu” oraz scenarzysty do „007 Quantum of Solace” i „Casino Royale”.

Trzy wielkie metropolie: Paryż, Rzym i Nowy Jork, trzy powikłane historie miłosne i trzy zdrady. Wzięty pisarz (Liam Neeson) wyjeżdża do Paryża, aby ukończyć nową książkę. Niedawno odszedł od żony (Kim Basinger) i wplątał się w gorący romans z ambitną dziennikarką, z którą jednak nie odnajduje pełni szczęścia. Tymczasem w Rzymie Sean (Adrien Brody) trafia do uroczej kawiarni, gdzie spotyka niezwykle atrakcyjną Włoszkę (Moran Atias). Nieśmiały biznesman zakochuje się w pięknej Monice i pomagając jej odzyskać porwaną córkę trafia w sam środek kryminalnej intrygi. W Nowym Jorku Julia, była gwiazdka telenoweli (Mila Kunis), zostaje oskarżona o usiłowanie zabójstwa swojego syna. Dziecko trafia pod opiekę ojca (James Franco), ale matka za wszelką cenę próbuje odzyskać synka.

MONOLITH FILMS
 

Obsada
Liam Neeson, Mila Kunis, Adrien Brody, Kim Basinger, Maria Bello, James Franco, Olivia Wilde
Reżyser
Paul Haggis
Gatunek
Produkcja
Wlk. Brytania/Niemcy/Belgia/USA, 2013
PODOBNE FILMY
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW VOD
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>