Na jakim urządzeniu chcesz obejrzeć?
Informujemy, że zakupiony film dostępny na dysku dekodera możesz obejrzeć wyłącznie z dysku dekodera. Film, który zamówisz w nc+go bądź nc+go TV możesz natomiast obejrzeć zamiennie w obu tych serwisach.
ZOBACZ TRAILER
Dostępny
09.07 - 05.08.2015
w NC+ GO i NC+ GO TV
w dekoderze
w ramach kolekcji PREMIERY VOD+
Opis

Europejska produkcja, która zarobiła 80 milinów dolarów. W obsadzie filmu obok laureata Oscara Bena Kinsley'a ("Ghandi", "Hugo i jego wynalazek"), Stellan Skarsgård ("Nimfomanka") i Tom Payne ("Wichrowe wzgórza"). Adaptacja bestsellerowej powieści Noaha Gordona.

Anglia, XI wiek. Rob Cole (Tom Payne) po śmierci rodziców zostaje przygarnięty przez wędrownego balwierza (Stellan Skarsgård). Pod jego okiem uczy się reguł rządzących światem, a także opanowuje podstawy wiedzy medycznej. Życie chłopca odmienia spotkanie z wędrownym lekarzem, który dostrzegając jego talent i młodzieńczy zapał, zaszczepia w nim marzenie o studiach pod kierunkiem sławnego na cały świat lekarza perskich królów Ibn Siny (w tej roli laureat Oscara - Ben Kingsley). Podejmując decyzję o wyprawie do arabskiego Isfahanu, Cole nie zdaje sobie sprawy z czekających go przygód i niebezpieczeństw.

Monolith Films

 

Obsada
Tom Payne, Stellan Skarsgård, Ben Kingsley, Olivier Martinez
Reżyser
Philipp Stölzl
Gatunek
Produkcja
Niemcy, 2013
PODOBNE FILMY
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW VOD
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>