Na jakim urządzeniu chcesz obejrzeć?
Informujemy, że zakupiony film dostępny na dysku dekodera możesz obejrzeć wyłącznie z dysku dekodera. Film, który zamówisz w nc+go bądź nc+go TV możesz natomiast obejrzeć zamiennie w obu tych serwisach.
ZOBACZ TRAILER
Dostępny
31.03 - 28.04.2015
w NC+ GO i NC+ GO TV
w dekoderze
w ramach kolekcji PREMIERY VOD+
Opis

"Masz talent" w reżyserii Davida Frankela ("Diabeł ubiera się u Prady", "Dwoje do poprawki") to poruszająca komedia oparta na prawdziwej historii Paula Pottsa (w tej roli James Corden) niepozornego chłopaka, którego wielką pasją był śpiew.

Od chłopięcych lat życie Paula to mieszanka przemocy i muzyki. Niepozorny kochający śpiew grubasek był nieustannie prześladowany przez rówieśników. Dzięki swojej przyjaciółce Paul postanawia zmierzyć się z fortuną i startuje w angielskiej edycji show  "Mam Talent". Sceptyczne uśmiechy jurorów zmieniają się w zachwyt, kiedy kończy śpiewać Nessum Dorma z opery Turandot Pucciniego. Cała widownia zastyga. Tak rozpoczyna się wielka kariera niepozornego chłopaka o niezwykłym głosie.  Nagranie z przesłuchania do programu obejrzało ponad 25 milionów internautów. Potts zdobył pierwsze miejsce na listach przebojów w 13 krajach i sprzedał ponad 3,5 miliona egzemplarzy debiutanckiej płyty!

Forum Film Poland

Obsada
James Corden, Julie Walters, Colm Meaney
Reżyser
David Frankel
Gatunek
Produkcja
komedia/dramat/biograficzny, Wlk. Brytania/USA
PODOBNE FILMY
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW VOD
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>