Na jakim urządzeniu chcesz obejrzeć?
Informujemy, że zakupiony film dostępny na dysku dekodera możesz obejrzeć wyłącznie z dysku dekodera. Film, który zamówisz w nc+go bądź nc+go TV możesz natomiast obejrzeć zamiennie w obu tych serwisach.
ZOBACZ TRAILER
Dostępny
27.11 - 31.01.2016
w NC+ GO i NC+ GO TV
w dekoderze
w ramach kolekcji PREMIERY VOD+
Opis
Ikona Hollywood Al Pacino oraz nagrodzona Oscarem za rolę w "Fortepianie" Holly Hunter w nowym filmie wielokrotnie wyróżnianego Davida Gordona Greena. Film był prezentowany w konkursie głównym MFF w Wenecji 2014.

Angelo Manglehorn (Al Pacino) nigdy nie pogodził się z utratą kobiety, która była miłością jego życia. Żyje samotnie, pogrążony we wspomnieniach, otoczony starymi zdjęciami, bibelotami i setkami listów zwróconych do nadawcy. Jego jedynym przyjacielem jest stary biały kot, a kontakty z ludźmi ograniczą się do sporadycznych rozmów z zajętym karierą synem (Chris Messina) oraz zamieszanym w podejrzane interesy dawnym uczeniem. Świętym rytuałem Manglehorna są cotygodniowe wizyty w banku. Jedna z pracownic banku Dawn (Holly Hunter) coraz bardziej go intryguje. Para samotników nawiązuje nić porozumienia, ale gdy dzielący ich dystans zacznie maleć, Manglehorn niespodziewanie znajdzie się na emocjonalnym rozdrożu.
Obsada
Al Pacino, Holly Hunter, Harmony Korine
Reżyser
David Gordon Green
Gatunek
Produkcja
USA, 2014
PODOBNE FILMY
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW VOD
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>