Na jakim urządzeniu chcesz obejrzeć?
Informujemy, że zakupiony film dostępny na dysku dekodera możesz obejrzeć wyłącznie z dysku dekodera. Film, który zamówisz w nc+go bądź nc+go TV możesz natomiast obejrzeć zamiennie w obu tych serwisach.
ZOBACZ TRAILER
Dostępny
05.04 - 30.04.2013
w NC+ GO i NC+ GO TV
w dekoderze
w ramach kolekcji PREMIERY VOD+
Opis

Zamożny nowojorczyk Leo (Gael García Bernal), współtwórca internetowego serwisu z grami, leci do Bangkoku podpisać lukratywną umowę. Znudzony przeciągającymi się negocjacjami, postanawia wyrwać się z tłocznej metropolii i spędzić kilka dni na plaży.

W jednym z barów poznaje prostytutkę Cookie (Run Srinikornchot), która próbuje go uwodzić, mimo że mężczyzna nie wydaje się być zainteresowany jej towarzystwem. W tym czasie Ellen (Michelle Williams), żona Leona, pracuje jako chirurg na ostrym dyżurze i całkowicie poświęca się ratowaniu ludzkiego życia. Zaniedbuje przy tym córeczkę. Ośmioletnia Jackie (Sophie Nyweide), pasjonatka astronomii, nad towarzystwo mamy przedkłada czas spędzany z filipińską nianią Glorią (Marife Necesito). Ona z kolei myślami jest przy synach, których zostawiła, by zapewnić im lepszą przyszłość. 

Film dostępny na dekoderach: BOX+HD, BOX+, PVR BOX+, turboBOX+,mediaBOX+
 

Obsada
Gael García Bernal, Michelle Williams, Marife Necesito, Sophie Nyweide
Reżyser
Lukas Moodysson
Gatunek
Produkcja
dramat
PODOBNE FILMY
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW VOD
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>