Na jakim urządzeniu chcesz obejrzeć?
Informujemy, że zakupiony film dostępny na dysku dekodera możesz obejrzeć wyłącznie z dysku dekodera. Film, który zamówisz w nc+go bądź nc+go TV możesz natomiast obejrzeć zamiennie w obu tych serwisach.
Dostępny
11.10 - 09.11.2015
w NC+ GO i NC+ GO TV
w dekoderze
w ramach kolekcji PREMIERY VOD+
Opis

Zdobywca Grammy®, raper Shawn "JAY Z" Carter organizuje w Filadelfii festiwal muzyczny Made In America. Laureaci Oscara® Ron Howard i Brian Grazer ("Piękny umysł") realizują o nim dokument. Na scenie i w obsadzie m.in. Pearl Jam, Odd Future, Dirty Projectors, Skrillex, Santigold, Kanye West i Run-DMC.

Organizując festiwal Made in America Jay Z miał cel, by zainspirować młodych ludzi do wykorzystywania ich prawdziwego potencjału. Według niego każdy ma talent na poziomie geniusza, tylko trzeba go odnaleźć i rozwinąć. Do udokumentowania prac nad przedsięwzięciem słynny raper zaprosił reżysersko-producencki duet Rona Howarda i Briana Grazera. Howard przyjął propozycję, bo dawała mu ona szansę zrobić coś kompletnie innego niż dotychczas. "Mogłem z bliska przyjrzeć się temu wydarzeniu, zobaczyć, jakie ma znaczenie i wpływ na lokalną ekonomię, co mówi o kulturze popularnej i guście muzycznym ludzi" - mówił reżyser. Jaz Z chciał, by tematem filmu była amerykańska elastyczność i kreatywność.

Oprócz fragmentów występów gwiazd, rozmów z nimi oraz ludźmi pracującymi za kulisami, w filmie nie zabrakło historii Shawna Cartera opowiedzianej przez niego samego. Oprócz niego na scenie zaprezentowali się: D'Angelo, Dirty Projectors, Gary Clark, Jr., The Hives, Janelle Monae, Jill Scott, Kanye West, Miike Snow, Odd Future, Passion Pit, Pearl Jam, Rita Ora, Run-D.M.C., Santigold i Skrillex.

 

Obsada
Reżyser
Ron Howard
Gatunek
Produkcja
USA, 2013
PODOBNE FILMY
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW VOD
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>