Kylie - Kiss Me Once
Dostępny
w NC+ GO i NC+ GO TV
w dekoderze
w ramach kolekcji CANAL+ VOD
Opis

Koncert Kylie Minogue "Kiss Me Once" w Glasgow to zapierające dech w piersi efekty specjalne, wspaniała scenografia, choreografia obejmująca 7-krotną zmianę kostiumu i 8-osobowy zespół tancerzy, a także zachwycające pokazy laserowe. Sfilmowany za pomocą 13 kamer w zachwycającej jakością rozdzielczości 4K show w pełni potwierdza przydomek Kylie jako "Bogini Popu".

Występ odbył się  12 listopada 2014 w Glasgow i był częścią czternastej światowej trasy koncertowej Kylie Monogue. Tour objął 5 występów w rodzinnej Australii, ale skupiał się na publiczności europejskiej. Na Starym Kontynencie "Księżniczka Popu" dała 35 koncertów, z których jeden odbył się w łódzkiej Atlas Arenie.  Podczas show w Glasgow zgromadzona w Hydro Arenie 12-tysięczna widownia  usłyszała takie piosenki, jak "Wow", "I Should Be So Lucky", "Step Back in Time", "Spinning Around", "On a Night Like This" i "Slow". Minouge przygotowała również specjalną wersję przeboju INXS "Need You Tonight", będącą hołdem dla jej byłego chłopaka Michaela Hutchence'a, który popełnił samobójstwo w 1997 roku.

Kylie Ann Minogue jest australijską wokalistką, autorką tekstów piosenek i aktorką. Wydała 12 albumów studyjnych, a jej płyty rozeszły się w nakładzie 75 milionów egzemplarzy. Stała się sławna, dzięki roli w australijskiej telenoweli "Sąsiedzi", która liczy dziś 31 sezonów i wciąż jest nadawana. Minogue grała w niej przez dwa lata w parze z innym australijskim wokalistą Jasonem Donovanem. Odcinek, w którym biorą ślub obejrzało w Wielkiej Brytanii blisko 20 milionów widzów. Jej aktorskie portfolio obejmuje 30 tytułów, w tym "Moulin Rouge!" Baza Luhrmanna czy niedawne "Holy Motors" Leosa Caraxa. O Kylie było szczególnie głośno w 2005 roku, kiedy podczas trasy koncertowej "Showgirl: The Greatest Hits Tour" zdiagnozowano u niej raka piersi. Artystka przeszła kurację i powróciła do występów, angażując się jednocześnie w akcję uświadamiającą kobietom konieczność okresowych badań profilaktycznych.
 

Obsada
Reżyser
William Baker, Marcus Viner
Gatunek
Produkcja
Wlk. Brytania, 2014
PODOBNE FILMY
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW VOD
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>