Komisarz Alex 7

Obsada: Antoni Pawlicki, Magdalena Walach, Ireneusz Czop, Sławomir Fabicki

Komisarz Alex” jest polską wersją popularnej na całym świecie austriacko-włoskiej serii detektywistycznej „Komisarz Rex” („Rex, Cop's Best Friend”), nadawanej z powodzeniem od 1994 roku.

Akcja polskiej wersji serialu będzie się skupiała wokół trójki pracowników biura policji kryminalnej. Oprócz policjantów, służbę sprawuje tam owczarek Alex, który pomaga rozwiązywać kryminalne zagadki i jest dodatkową parą oczu i uszu dla swojego zespołu. „Komisarz Alex” to wartka akcja i trzymająca w napięciu opowieść rozgrywana w najciekawszych miejscach Łodzi.

Lucyna (Magdalena Walach) nigdy nie kryła, że podziwia Orlicza (Antoni Pawlicki), jako policjanta i że przyjaciel bardzo podoba się jej, jako mężczyzna. Od pierwszego spotkania wzdycha do niego skrycie, ale Michał pozostawał do niedawna obojętny na jej wdzięki. Dopiero w ostatnich odcinkach 6. serii „Komisarza Aleksa” coraz częściej patrzył na nią nie tylko jak na podwładną, ale też jak na kobietę, u boku, której może znaleźć szczęście. – Nie mogę zdradzić, czy Michał i Lucyna będą razem... – mówi Monika Jóźwik, producentka serialu?, ale potwierdza, że w nowych odcinkach serialu relacje między przystojnym komisarzem i uroczą panią podkomisarz wkroczą w zupełnie nową fazę.

Wystarczy iskra, by uczucie między nimi wybuchło z pełną siłą. Szczere rozmowy, czułe gesty i pełne pożądania spojrzenia, jakimi zaczną się obdarowywać, najdobitniej świadczyć będą o tym, że Lucyna i Michał są po prostu skazani na miłość. Czy pójdą za głosem serca i spróbują ułożyć sobie życie we dwoje? 

film w ramach kolekcji PRAPREMIERY TVP.PL
Informujemy, że zakupiony film dostępny na dysku dekodera możesz obejrzeć wyłącznie z dysku dekodera.
Film, który zamówisz w nc+go bądź nc+go TV możesz natomiast obejrzeć zamiennie w obu tych serwisach.
Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>