Komisarz Alex 7
Dostępny
w NC+ GO i NC+ GO TV
w dekoderze
w ramach kolekcji PRAPREMIERY TVP.PL
Opis

Komisarz Alex” jest polską wersją popularnej na całym świecie austriacko-włoskiej serii detektywistycznej „Komisarz Rex” („Rex, Cop's Best Friend”), nadawanej z powodzeniem od 1994 roku.

Akcja polskiej wersji serialu będzie się skupiała wokół trójki pracowników biura policji kryminalnej. Oprócz policjantów, służbę sprawuje tam owczarek Alex, który pomaga rozwiązywać kryminalne zagadki i jest dodatkową parą oczu i uszu dla swojego zespołu. „Komisarz Alex” to wartka akcja i trzymająca w napięciu opowieść rozgrywana w najciekawszych miejscach Łodzi.

Lucyna (Magdalena Walach) nigdy nie kryła, że podziwia Orlicza (Antoni Pawlicki), jako policjanta i że przyjaciel bardzo podoba się jej, jako mężczyzna. Od pierwszego spotkania wzdycha do niego skrycie, ale Michał pozostawał do niedawna obojętny na jej wdzięki. Dopiero w ostatnich odcinkach 6. serii „Komisarza Aleksa” coraz częściej patrzył na nią nie tylko jak na podwładną, ale też jak na kobietę, u boku, której może znaleźć szczęście. – Nie mogę zdradzić, czy Michał i Lucyna będą razem... – mówi Monika Jóźwik, producentka serialu?, ale potwierdza, że w nowych odcinkach serialu relacje między przystojnym komisarzem i uroczą panią podkomisarz wkroczą w zupełnie nową fazę.

Wystarczy iskra, by uczucie między nimi wybuchło z pełną siłą. Szczere rozmowy, czułe gesty i pełne pożądania spojrzenia, jakimi zaczną się obdarowywać, najdobitniej świadczyć będą o tym, że Lucyna i Michał są po prostu skazani na miłość. Czy pójdą za głosem serca i spróbują ułożyć sobie życie we dwoje? 

Obsada
Antoni Pawlicki, Magdalena Walach, Ireneusz Czop, Sławomir Fabicki
Reżyser
Robert Wichrowski, Krzysztof Lang
Gatunek
Produkcja
Polska, 2015
PODOBNE FILMY
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW VOD
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>