Na jakim urządzeniu chcesz obejrzeć?
Informujemy, że zakupiony film dostępny na dysku dekodera możesz obejrzeć wyłącznie z dysku dekodera. Film, który zamówisz w nc+go bądź nc+go TV możesz natomiast obejrzeć zamiennie w obu tych serwisach.
Dostępny
10.02 - 02.03.2015
w NC+ GO i NC+ GO TV
w dekoderze
w ramach kolekcji PREMIERY VOD+
Opis

Sentymentalna komedia familijna z plejadą gwiazd country w epizodycznych rolach i na ścieżce dźwiękowej, a wśród nich Willie Nelson, Lyle Lovett, Dale Watson, Sara Hickman, Marcia Ball, Charlie Sexton, Miss Lavelle White i Ray Benson.

Profesor historii Michael Walker (Harry Connick, Jr.) jako dziecko uwielbiał święta Bożego Narodzenia. Od czasu tragicznego wypadku jego radość z Gwiazdki na zawsze zniknęła i nawet jako dorosły, mąż i ojciec, wciąż nie potrafi jej odnaleźć. Pewnego dnia Michael spotyka mężczyznę o imieniu Nick (Willie Nelson), który sprzedaje mu za bezcen swój piękny dom. Jak się okazuje, jest on położony na, "Live Oak Lane's Trail of Lights" słynnym z najpiękniejszych świątecznych świetlnych dekoracji. A że warunkiem zakupu domu miały być dobre stosunki z sąsiadami, Michael chcąc nie chcąc musi zmierzyć się z demonami z przeszłości, zwłaszcza że jego syn staje w obliczu własnego nieszczęścia
 

Obsada
Harry Connick Jr., Connie Britton, Chandler Canterbury, Fionnula Flanagan
Reżyser
Tim McCanlies
Gatunek
Produkcja
USA, 2013
PODOBNE FILMY
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW VOD
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>