Dostępny
w NC+ GO i NC+ GO TV
w dekoderze
w ramach kolekcji CANAL+ VOD
Opis

Oryginalny i zaskakujący horror mistrza niekonwencjonalnego kina grozy Vincenzo Nataliego, twórcy „CUBE” i „ISTOTY” z nominowaną do Oscara Abigail Breslin w roli głównej.

Lisa (Abigail Breslin) jest duchem. Została brutalnie zamordowana i uwięziona między życiem i śmiercią w nawiedzonej posesji. Terroryzowanej przez przerażającą istotę. Złowroga moc planuje nowe zbrodnie. Kiedy Lisa spróbuje ostrzec z zaświatów potencjalne ofiary, będzie zmuszona do konfrontacji z koszmarem, który trudno sobie wyobrazić.

Vincenzo Natali, to reżyser, który swoim debiutem fabularnym pt.: „CUBE” wstrząsnął całym Hollywood. Pokazał, że można zrobić film za mniej niż 400 000 dolarów i osiągnąć lepszy efekt niż niejedna megaprodukcja, na którą wydaje się miliony. Po pierwszym sukcesie twórca ten zrealizował szereg projektów filmowych, w tym „ISTOTĘ” z Adrienem Brodym w roli głównej. W jego najnowszych horrorze pt.: „ISTNIENIE” w rolach głównych zobaczymy nominowaną do Oscara Abigail Breslin, Stephena McHattiego znanego z „Watchmen. Strażników” i głośnych „300” jak również Petera Outerbridge’a, aktora doświadczonego w kinie grozy po udziale w „Silent Hill: Apokalipsa 3D” i „Pile VI”. W przeciwieństwie do takich filmów jak „Inni” z Nicole Kidman, w nowym dziele Nataliego reżyser nie ukrywa prawdziwej natury swoich bohaterów. Fakt, że są oni martwi stanowi punkt wyjścia do opowiedzenia znacznie ciekawszej historii. Film obfituje w niespodziewane zwroty akcji i jako całość stanowi zagadkę, która wciąga i angażuje widza, ujawniając powoli swoje rozwiązanie. Takiego horroru jeszcze nie było.

Dystrybucja Kino Świat.
 

 

 

Obsada
Abigail Breslin, Stephen McHattie, Eleanor Zichy, Peter Outerbridge, David Hewlett
Reżyser
Vincenzo Natali,
Gatunek
Produkcja
horror, Kanada/Francja 2013
PODOBNE FILMY
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW VOD
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>