Fru!
Dostępny
w NC+ GO i NC+ GO TV
w dekoderze
w ramach kolekcji CANAL+ VOD
Opis

„FRU!” to pełna przygód komedia dla całej rodziny o dorastającym ptaszku, szukającym stada, które mógłby nazwać rodziną oraz o tym, że trzeba sporo odwagi, by opuścić bezpieczną przystań i ruszyć w podróż, której celem jest poznanie samego siebie.

Gdy, jak co roku, stado ptaków przygotowuje się do odlotu na zimę do ciepłych krajów, wypadek staje na drodze ich planów. Dariusz - przywódca grupy i przewodnik w trudnej podróży do Afryki – odnosi poważną kontuzję i musi powierzyć wielki sekret, dotyczący tras przelotu i tajemnic nawigacji pierwszemu ptakowi, który się przy nim zjawił. Zrządzeniem losu jest nim pewien strachliwy młodzian, wychowywany przez postrzeloną biedronkę… Żółtodziób i niedorajda jest bardzo podekscytowany nowym wyzwaniem, ale prawda jest taka, że do tej pory nigdy nie wychylił dzioba z rodzinnego gniazda i nie posiada żadnych kwalifikacji, by zostać przewodnikiem stada.

Autorem ścieżki dźwiękowej do podniebnych przygód uroczego żółtodzioba jest laureat Oscara za muzykę do „Zakochanego Szekspira” – Stephen Warbeck. Natomiast koncept artystyczny i projekty graficzne to dzieło wyobraźni i talentu Benjamina Rennera, autora zachwycającej, nominowanej do Nagrody Akademii krótkometrażówki „Ernest i Celestyna”. W oryginalnej wersji językowej bajki swoich głosów użyczają m.in. Dakota Fanning, Danny Glover, Christine Baranski i Seth Green.  

W doborowej polskiej obsadzie – Jarosław Boberek („Madagaskar”), Anna Cieślak („Kraina lodu”), Katarzyna Kwiatkowska („Asteriks i Obeliks: W Służbie Jej Królewskiej Mości”) oraz debiutujący w dubbingu Paweł Domagała i Maja Bohosiewicz.

KINO ŚWIAT

Obsada
Reżyser
Gatunek
Produkcja
Christian De Vita
PODOBNE FILMY
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW VOD
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>