Na jakim urządzeniu chcesz obejrzeć?
Informujemy, że zakupiony film dostępny na dysku dekodera możesz obejrzeć wyłącznie z dysku dekodera. Film, który zamówisz w nc+go bądź nc+go TV możesz natomiast obejrzeć zamiennie w obu tych serwisach.
Dostępny
02.03 - 29.03.2014
w NC+ GO i NC+ GO TV
w dekoderze
w ramach kolekcji PREMIERY VOD+
Opis

Newton Davis (Steve Martin) jest architektem. Aby zdobyć serce ukochanej Becky (Dana Delany) chce zrobić to, co umie najlepiej - zbudować dom. Kobiecie nie zależy jednak ani na nowej rezydencji, ani na małżeństwie z Newtonem.

Odrzucony mężczyzna wyjeżdża do miasta, by w spokoju przełknąć gorycz porażki. Samotność nie jest mu jednak pisana - już pierwszą noc spędza z przypadkowo poznaną Gwen (Goldie Hawn). I choć rano ulatnia się, gdy kobieta jeszcze śpi, Gwen ani myśli zniknąć z jego życia. Przyjeżdża do jego rodzinnego miasteczka, wprowadza się do jego domu, a przypadkowym przechodniom przedstawia jako żona Newtona. Energiczna i tryskająca humorem Gwen budzi powszechną sympatię, nawet pani Davis (Julie Harris), a gdy sam Newton zaczyna się do niej przyzwyczajać, na horyzoncie pojawia się Becky.

Obsada
Steve Martin, Goldie Hawn, Dana Delany, Julie Harris, Donald Moffat, Kevin O'Brien
Reżyser
Frank Oz
Gatunek
Produkcja
USA, 1992
PODOBNE FILMY
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW VOD
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>