Na jakim urządzeniu chcesz obejrzeć?
Informujemy, że zakupiony film dostępny na dysku dekodera możesz obejrzeć wyłącznie z dysku dekodera. Film, który zamówisz w nc+go bądź nc+go TV możesz natomiast obejrzeć zamiennie w obu tych serwisach.
Dostępny
24.11 - 21.12.2013
w NC+ GO i NC+ GO TV
w dekoderze
w ramach kolekcji PREMIERY VOD+
Opis

Nastoletni Dudley (Dyllan Christopher) marzy o wstąpieniu do Royal Canadian Mountie, jego koleżanka Nell (Ashley Yarman) chce zwiedzać świat, a ich kolega Snidely (Jeremy Bergman) postanawia zostać złoczyńcą. Dwadzieścia lat później Dudley Do-Right (Brendan Fraser) jest w rodzinnym miasteczku kadetem Królewskiej Policji Konnej.

Nie wydaje się szczególnie błyskotliwy, ale sumiennie i uczciwie wykonuje swoje obowiązki. Wciąż podkochuje się w koeżancw z młodzieńczych kat, córce swojego przełożonego, inspektora Fenwicka (Robert Prosky), jednak Nell (Sarah Jessica Parker) od lat nie potrafi zdecydować, którego z kolegów lubi bardziej: Dudleya czy Snidelya. Tymczasem Snidely (Alfred Molina) zjawia się w Semi-Happy Valey i ma zamiar uczynić z niego turystyczną atrakcję. W tym celu wywołuje największą od czasów słynnego Klondike gorączkę złota . Przybyli na miejsce poszukiwacze wybierają Snidelya na burmistrza. Dudley próbuje przeciwstawić się podstępnym działaniom kolegi, ale przełożeni pozbawiają go stanowiska. Niespodziewanie z pomocą przychodzi mu najbiedniejszy człowiek w miasteczku. Kim Jay Darling (Eric Idle) budzi w nim ducha walki i poddaje odpowiedniemu treningowi. Dudley przystępuje do ostatecznej rozprawy z rywalem. 

Obsada
Brendan Fraser, Sarah Jessica Parker, Alfred Molina, Eric Idle, Robert Prosky, Alex Rocco, Don Yesso, Jed Rees, Brant von Hoffman, Regis Philbin, Kathie Lee Gifford
Reżyser
Hugh Wilson
Gatunek
Produkcja
USA, 1999
PODOBNE FILMY
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW VOD
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>