Na jakim urządzeniu chcesz obejrzeć?
Informujemy, że zakupiony film dostępny na dysku dekodera możesz obejrzeć wyłącznie z dysku dekodera. Film, który zamówisz w nc+go bądź nc+go TV możesz natomiast obejrzeć zamiennie w obu tych serwisach.
Dostępny
15.06 - 12.07.2014
w NC+ GO i NC+ GO TV
w dekoderze
w ramach kolekcji PREMIERY VOD+
Opis

Mieszkańcy malej zagubionej na oceanie wysepki San Piedro - Amerykanie i Japończycy - żyli obok siebie w zgodzie. Jednak atak na Pearl Harbor podzielił ich społeczność na dwa wrogie obozy.

Mieszkańcy pochodzenia japońskiego zostali internowani. Wśród nich ukochana Ishmaela Chambersa (Ethan Hawke) - Hatsue (Yuki Kudoh). Wydarzenia te wracają w pamięci Ishmaela po dziewięciu latach, gdy jako reporter relacjonuje proces oskarżonego o morderstwo Kazuo Miyamoto (Rick Yune), obecnego męża Hatsue. Siedząc na sali rozpraw przygląda się jedynej kobiecie, którą kochał. Zwyczaje ich wyspy nie pozwalają na ich związek, więc spotykali się ukradkiem we wnętrzu wielkiego cedru, gdzie wyznawali sobie miłość. Dziś dla Hatsue ważny jest tylko proces Kazuo, ojca jej dzieci, który był żołnierzem Armii Amerykańskiej, a po wojnie wrócił na wyspę, by odzyskać rodzinną ziemię. Kiedy dowiedział się, że sąsiedzi sprzedali majątek, zapragnął zemsty. Zabił, a jego obrońca - Nels Gudmundsson (Max Von Sydow) - przekonuje teraz ławę przysięgłych do osądzenia podejrzanego w imię sprawiedliwości. Ważny jest czyn, a nie to kim jest. 

Obsada
Ethan Hawke, Max von Sydow, Rick Yune
Reżyser
Scott Hicks
Gatunek
Produkcja
USA, 1999
PODOBNE FILMY
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW VOD
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>