Na jakim urządzeniu chcesz obejrzeć?
Informujemy, że zakupiony film dostępny na dysku dekodera możesz obejrzeć wyłącznie z dysku dekodera. Film, który zamówisz w nc+go bądź nc+go TV możesz natomiast obejrzeć zamiennie w obu tych serwisach.
Dostępny
15.10 - 13.11.2015
w NC+ GO i NC+ GO TV
w dekoderze
w ramach kolekcji PREMIERY VOD+
Opis

Pierwsza po "Przyjaciołach" nominacja do Złotego Globu dla Jennifer Aniston. Opowieść o załamanej kobiecie, którą z odrętwienia po stracie bliskich wyrywa samobójstwo znajomej.

Claire Simmons (Jennifer Aniston) jest przepełniona żalem i smutkiem. Nie potrafi znaleźć chęci do życia. Straciła najbliższych, z powodu chronicznych bólów uzależniła się od leków, stała się zgorzkniała. Nie potrafią jej pomóc ani terapeuci, ani rehabilitanci. Jedyną osobą, która jej nie porzuciła jest Silvana (Adriana Barraza), jej gosposia, opiekunka i przyjaciółka. Z odrętwienia wyrywa ją samobójstwo Niny (Anna Kendrick), jednej z uczestniczek grupy wsparcia dla osób cierpiących na chroniczny ból. Claire zaczyna interesować się jej przypadkiem. Odkrywając szczegóły z życia kobiety, nawiązuje relację z jej mężem, Royem (Sam Worthington). 

Obsada
Jennifer Aniston, Sam Worthington, Adriana Barraza, William H. Macy, Felicity Huffman
Reżyser
Daniel Barnz
Gatunek
Produkcja
USA, 2014
PODOBNE FILMY
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW VOD
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>