Na jakim urządzeniu chcesz obejrzeć?
Informujemy, że zakupiony film dostępny na dysku dekodera możesz obejrzeć wyłącznie z dysku dekodera. Film, który zamówisz w nc+go bądź nc+go TV możesz natomiast obejrzeć zamiennie w obu tych serwisach.
ZOBACZ TRAILER
Dostępny
23.01 - 19.02.2016
w NC+ GO i NC+ GO TV
w dekoderze
w ramach kolekcji PREMIERY VOD+
Opis

Gwiazda cyklu „X-Men” James McAvoy oraz laureat Oscara i Złotego Globu Jim Broadbent w rewelacyjnej czarnej komedii twórców kultowego Trainspotting .

Detektyw Bruce Robertson (James McAvoy) sierżant w wydziale kryminalnym edynburskiej policji jest uzależniony od seksu, pornografii, narkotyków i alkoholu, ale to nie przeszkadza mu w bezpardonowym dążeniu do awansu. W pracy i życiu prywatnym wykorzystuje władzę jaka daje mu mundur policjanta. Zastrasza podejrzanych, intryguje, manipuluje kolegami i rodziną. Pewnego dnia musi rozwikłać sprawę brutalnego morderstwa japońskiego studenta. Sukces zagwarantuje mu awans i być może pozwoli odzyskać utraconą żonę. Teraz dopiero Bruce pokaże co potrafi, ale czy wszystkie nałogi i dotychczasowe grzeszki pozwalają mu jeszcze choć trochę być policjantem ….

MONOLITH FILMS
 

Obsada
James McAvoy, Jim Broadbant, Jamie Bell, Eddie Marsan
Reżyser
Jon S. Baird
Gatunek
Produkcja
Wlk. Brytania, 2013
PODOBNE FILMY
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW VOD
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>