Na jakim urządzeniu chcesz obejrzeć?
Informujemy, że zakupiony film dostępny na dysku dekodera możesz obejrzeć wyłącznie z dysku dekodera. Film, który zamówisz w nc+go bądź nc+go TV możesz natomiast obejrzeć zamiennie w obu tych serwisach.
Dostępny
27.07 - 05.08.2013
w NC+ GO i NC+ GO TV
w dekoderze
w ramach kolekcji PREMIERY VOD+
Opis

Bruce Nolan (Jim Carrey) jest reporterem lokalnej stacji telewizyjnej Eyewitness News w Buffalo. Marzy mu się poważna publicystyka i wielkie dziennikarstwo, ale tymczasem realizuje dla swojej stacji satyryczne obrazki z życia mieszkańców miasteczka.

Sfrustrowany pracą Bruce nie potrafi się cieszyć nawet udanym związkiem z atrakcyjną Grace Connelly (Jennifer Aniston), która pracuje jako przedszkolanka i - w przeciwieństwie do swojego kapryśnego chłopaka - cieszy się z tego co ma. Ale pewnego dnia miara cierpliwości Bruce'a się przebiera. Gdy zostaje pobity przez grupę łobuzów - przed którymi wcześniej chciał obronić bezbronnego żebraka - wypowiada wojnę samemu Stwórcy. I nie musi długo czekać na odpowiedź. Wkrótce Bóg (Morgan Freeman) dzwoni na jego pager i po serii perypetii Bruce spotyka go osobiście w tajemniczym miejscu o nazwie "Omni Presens Inc.". Tu Stwórca czyni mu nieoczekiwaną propozycję: na czas jego wakacji Bruce będzie mógł przejąć boskie obowiązki. Od tej chwili zszokowany mężczyzna staje się wszechmocny. Ale wkrótce okazuje się, że przysparza mu to więcej kłopotów niż radości. 

Obsada
Jim Carrey, Jennifer Aniston, Morgan Freeman
Reżyser
Tom Shadyac
Gatunek
Produkcja
USA, 2003
PODOBNE FILMY
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW VOD
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>