Na jakim urządzeniu chcesz obejrzeć?
Informujemy, że zakupiony film dostępny na dysku dekodera możesz obejrzeć wyłącznie z dysku dekodera. Film, który zamówisz w nc+go bądź nc+go TV możesz natomiast obejrzeć zamiennie w obu tych serwisach.
Dostępny
05.01 - 01.02.2014
w NC+ GO i NC+ GO TV
w dekoderze
w ramach kolekcji PREMIERY VOD+
Opis

Kultowy bluesowy musical, ze skrzącą się od gwiazd obsadą, niezliczoną ilością pościgów i kraks samochodowych oraz utworami najwybitniejszych amerykańskich wykonawców muzyki soul i rythm'n'blues.

Aykroyd i Belushi wcielają się w Jake'a i Elwooda Blues, braci, którzy stali kiedyś na czele "legendarnej" kapeli bluesowej z Chicago. Na początku filmu Jake wychodzi z więzienia. Bracia jadą odwiedzić sierociniec, w którym się wychowali i ze zgrozą dowiadują się, że placówka zostanie wkrótce zamknięta, jeżeli nie zapłaci zaległych podatków. Jake i Elwood postanawiają reaktywować swój dawny zespół, by za pomocą koncertów zebrać pieniądze dla domu dziecka. Mają na to tylko 11 dni. Zadanie będzie tym trudniejsze, że w pośpiechu "bluesowi bracia" zapominają o przestrzeganiu prawa, zwłaszcza o ograniczeniach szybkości na drogach stanowych - już wkrótce za samochodem Jake i Elwooda pędzić będzie połowa policji z Illinois.
 

Obsada
John Belushi, Dan Aykroyd, James Brown, Aretha Franklin
Reżyser
John Landis
Gatunek
Produkcja
USA, 1980
PODOBNE FILMY
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW VOD
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>