Na jakim urządzeniu chcesz obejrzeć?
Informujemy, że zakupiony film dostępny na dysku dekodera możesz obejrzeć wyłącznie z dysku dekodera. Film, który zamówisz w nc+go bądź nc+go TV możesz natomiast obejrzeć zamiennie w obu tych serwisach.
ZOBACZ TRAILER
Dostępny
03.02 - 01.03.2016
w NC+ GO i NC+ GO TV
w dekoderze
w ramach kolekcji PREMIERY VOD+
Opis

Oparty na słynnym bestsellerze Johna le Carré thriller szpiegowski w reżyserii Antona Corbijna, twórcy „Control” oraz „Amerykanina”. Ostatnia wielka rola zdobywcy Oscara Philipa Seymoura Hoffmana („Capote”, „Igrzyska śmierci”), któremu partnerują: Rachel McAdams („Pamiętnik”), Willem Dafoe („Antychryst”) i Robin Wright („House of Cards”).

Od ataku na World Trade Center minęło 10 lat. W Hamburgu, uważanym za jedną z głównych siedzib islamskich terrorystów, pojawia się młody, skrajnie wycieńczony Czeczen, Issa. Jego przyjazd natychmiast wzbudza niepokój kontrwywiadu. Tajemniczy mężczyzna rości sobie bowiem prawo do gigantycznej fortuny zdeponowanej przed laty w prywatnym banku przez osobę posadzaną o terroryzm. Służby specjalne szykują prowokację wymierzoną w Issę. Do rozgrywki wmieszani zostaną także młoda prawniczka Annabel i nobliwy bankier, który jako jedyny ma dostęp do podejrzanego konta. Rozpoczyna się niebezpieczna wywiadowcza gra, w której nikt nie ufa nikomu...

Forum Film Poland
 

Obsada
Philip Seymour Hoffman, Rachel McAdams, Willem Dafoe, Robin Wright
Reżyser
Anton Corbijn
Gatunek
Produkcja
thriller, USA/Wlk. Brytania/Niemcy
PODOBNE FILMY
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW VOD
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>