Na jakim urządzeniu chcesz obejrzeć?
Informujemy, że zakupiony film dostępny na dysku dekodera możesz obejrzeć wyłącznie z dysku dekodera. Film, który zamówisz w nc+go bądź nc+go TV możesz natomiast obejrzeć zamiennie w obu tych serwisach.
Dostępny
25.10 - 23.11.2015
w NC+ GO i NC+ GO TV
w dekoderze
w ramach kolekcji PREMIERY VOD+
Opis

Annie Lennox śpiewa amerykańskie standardy ze swojej nominowanej do nagrody Grammy płyty "Nostalgia". Koncert zarejestrowany w styczniu 2015 roku w Orpheum Theatre w Los Angeles.

Annie Lennox to szkocka piosenkarka, była wokalistka i kompozytorka duetu Eurythmics, która sprzedała w swojej karierze łącznie ponad 80 milionów płyt. Jest laureatką Oscara i Złotego Globu za piosenkę "Into The West" do filmu "Władca pierścieni: Powrót króla". Ma również na koncie dwie nagrody Grammy oraz pięć dodatkowych do niej nominacji. Ostania nominacja wyróżniała najnowszą, wydaną w 2014 roku płytę artystki. Lennox wykonuje na niej dwanaście piosenek, które ukształtowały ją jako wokalistkę. Są to jazzowe, soulowe i bluesowe standardy, takie jak: "Georgia",  "Summertime" , "I Put My Spell On You", "Strange Fruit" czy przejmująco wykonany "God Bless The Child". Podczas zarejestrowanego w Los Angeles koncertu widzowie, oprócz piosenek z płyty "Nostalgia", usłyszeli również dwa wielkie hityAnnie Lennox - "Here Comes The Rain Again" oraz "Why". 

Obsada
Reżyser
Natalie Johns
Gatunek
Produkcja
USA, 2015
PODOBNE FILMY
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW VOD
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>