Na jakim urządzeniu chcesz obejrzeć?
Informujemy, że zakupiony film dostępny na dysku dekodera możesz obejrzeć wyłącznie z dysku dekodera. Film, który zamówisz w nc+go bądź nc+go TV możesz natomiast obejrzeć zamiennie w obu tych serwisach.
Dostępny
04.05 - 31.05.2014
w NC+ GO i NC+ GO TV
w dekoderze
w ramach kolekcji PREMIERY VOD+
Opis

Dalszy ciąg perypetii bohaterów przebojowych komedii "American Pie" i "American Pie 2". Jim Levinstein (Jason Biggs) i Michelle Flaherty (Alyson Hannigan) zawsze uchodzili za doskonałą parę. Po skończeniu college'u uświadamiają sobie, że dojrzeli do decyzji o małżeństwie.

Oboje marzą o idealnym ślubie - takim, jaki ich przyjaciele i rodzina będą wspominać całymi latami. Problemy pojawiają się jednak już na samym początku. Jim niepokoi się, czy zaakceptują go jego przyszli teściowie. W dodatku chłopak uświadamia sobie z przerażeniem, że w ogóle nie umie tańczyć. W rozwianiu wszelkich wątpliwości nie pomagają też przyjaciele. Najbliższy kumpel Jima - Steve Stifer (Sean William Scott) - to chodzące problemy, a pozostali, zamiast pomagać w przygotowaniach do ślubu, planują dowcipy na wieczór kawalerski. Źródłem konfliktów staje się siostra Michelle, Cadence (January Jones), która przylatuje z daleka by pełnić rolę druhny. O serce urodziwej dziewczyny zaczynają rywalizować Steve i Finch (Eddie Kaye Thomas). Zdegustowani postawami swoich przyjaciół Michelle i Jim postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce. 

Obsada
Jason Biggs, Sean William Scott, Alyson Hannigan, Eugene Levy, Eddie Kaye Thomas, January Jones
Reżyser
Jesse Dylan
Gatunek
Produkcja
USA/Niemcy, 2003
PODOBNE FILMY
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW VOD
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>