Na jakim urządzeniu chcesz obejrzeć?
Informujemy, że zakupiony film dostępny na dysku dekodera możesz obejrzeć wyłącznie z dysku dekodera. Film, który zamówisz w nc+go bądź nc+go TV możesz natomiast obejrzeć zamiennie w obu tych serwisach.
ZOBACZ TRAILER
Dostępny
01.09 - 30.11.2014
w NC+ GO i NC+ GO TV
w dekoderze
w ramach kolekcji PREMIERY VOD+
Opis

Fascynująca, utrzymana w konwencji filmu przygodowego, podróż po autentycznym amazońskim lesie, pełnym egzotycznych roślin i zwierząt, widziana z perspektywy małej zagubionej kapucynki. Film porównywany do kultowych  "Mikrokosmosu" i Makrokosmosu".

Wychowana w mieście mała kapucynka Sai w wyniku przypadku trafia w samo serce anazońskiej dżungli. Maleńka małpka zupełnie nieprzygotowana do kontaktu z dziką naturą, musi szybko nauczyć się życia w nowym otoczeniu. Sai odkrywając nowy fascynujący świat przygląda się wszystkiemu z naiwnością i zaciekawieniem.  Małpka, która zawsze była karmiona przez ludzi, teraz sama walczy o pożywienie. Musi mieć się na baczności przed drapieżnikami, rwącymi potokami i wodospadami, i ratować się z opresji, których dotąd nie znała. Jednak wrodzony instynkt pozwala Sai uniknąć śmierci w amazońskiej dżungli. Sai spotyka inne małpki, które być może przyjmą ją do swego stada i  pomogą jej przeżyć w świecie nieokiełznanej przyrody.

Gutek Film

Obsada
Reżyser
Thierry Ragobert
Gatunek
Produkcja
Francja/Brazylia, 2013
PODOBNE FILMY
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW VOD
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>